Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel MPM Orel

🇧🇬Bulgarije
Sunny Beach
hotel
All Inclusive

Hotel MPM Orel ligt aan de gezellige boulevard van Sunny Beach. Met aan de ene kant het fijne zandstrand met gratis zonnebedjes en parasols. En aan de andere kant, het bruisende centrum van Sunny Beach.

Je overnacht hier in comfortabele kamers die sfeervol zijn ingericht en van alle gemakken zijn voorzien. Zo is er een televisie, een koelkastje en een balkon of terras met zitje. In het restaurant van het hotel vind je gedurende de dag uitstekende buffetten, met zowel lokale als internationale gerechten.

Op het strand is er een gezellige beachbar waar je tussen het zonnen door, ijskoude drankjes kunt halen. Dit maakt dat het goed is uit te houden op een bloedhete dag. Ook het zwembad is een heerlijke plek om de dag door te brengen en te genieten van een welverdiende vakantie.

Hotel MPM Orel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

19 september 2026, 7 dgn
 695

Bekijk ook deze aanbiedingen

Salino Port Soller

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Soller? Salino Port Soller is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 41 reizigers beoordelen Salino Port Soller gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Salino Port Soller, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Salino Port Soller vandaag nog!

Vanaf

 673

Divi Southwinds Beach Resort

Soort:
Palmbomen, turquoise water en poederzachte stranden. Maar ook golven om op te surfen en smullen van verse vis. In St. Lawrence Gap zit je middenin dit paradijs. Het strand ligt voor de deur. Kies uit drie zwembaden, een tennisbaan, basketbalveld en fitnessruimte. En St. Lawrence Gap barst van de restaurants en bars. En Barbados is compact.

Vanaf

 2.003

LIVVO Costa Taurito

Soort:
Aan de ene zijde het bergachtige landschap van Playa Taurito aan de andere zijde een uitgestrekt uitzicht over de baai van Taurito. Een betere uitvalsbasis dan dit hotel is er niet. Ook kun je kiezen voor een kamertype inclusief toegang tot het waterpark. Onbeperkt snelle glijbanen en zelfs eten en drinken is inclusief. Het strand ligt op loopafstand en voor een leuk uitstapje met weinig reistijd kun je terecht in het havendorpje Puerto de Mogan. Kleurrijke huizen, bruggetjes en veel water geven deze plaats een unieke sfeer en om die reden wordt het in de volksmond ook wel 'klein Venetië' genoemd. Naast het feit dat het hier leuk rondneuzen is op het land kun je Puerto Rico ook bewonderen vanaf het water. Er zijn namelijk genoeg boottochtjes te boeken vanuit de mediterrane haven. Hoeveel dolfijnen kun jij spotten?

Vanaf

 759