Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel AluaSun Helios Beach

🇧🇬Bulgarije
Obzor
hotel
All Inclusive

Hotel AluaSun Helios Beach is een gezellig all-inclusive hotel direct aan het prachtige gouden zandstrand van Obzor. Dit familiehotel ligt op een geweldige locatie, dicht bij het centrum, zodat je alles bij de hand hebt. Het strand strekt zich uit vlak onder het hotel en nodigt je uit om lange wandelingen te maken langs de waterkant en te genieten van een duik in zee. Je kunt ook een verfrissende duik nemen in het heerlijke zwembad van het hotel, dat ook een apart kinderbad heeft.

Bij AluaSun Helios Beach zijn er genoeg activiteiten om je dag mee te vullen. Train je spieren in de fitnessruimte of speel een spelletje darts. De kinderen vinden nieuwe vriendjes in de speeltuin of in de Astro miniclub. Je hoeft je geen zorgen te maken over eten en drinken tijdens je verblijf, want dit is bij de prijs van je vakantie inbegrepen.

Hotel AluaSun Helios Beach is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

14 juni 2027, 6 dgn
€ 663

Bekijk ook deze aanbiedingen

Rubi Platinum Spa Resort

Soort:
Je waant jezelf in een waar paradijs: Rubi Platinum Spa Resort heeft alles wat je nodig hebt om een heerlijke vakantie te vieren. Bij de uitnodigende zwembaden of op het privéstrand, wat een prachtige verbinding tussen het luxe 5-sterrenhotel en de azuurblauwe zee vormt, leg je je handdoek neer om vervolgens heerlijk weg te dommelen in de zalige zon. De kinderen? Zij vermaken zich wel in het aquapark, want genoeg krijgen ze er nooit van, die blije glijbaanbengels! Dat is trouwens een uitgelezen moment om zelf een heerlijke massage te krijgen of een sauna in te duiken om het luie zweet er helemaal uit te persen. Aan de innerlijke mens is ook gedacht: culinaire hoogstandjes worden geserveerd in één van de restaurants of gewoon een lekkere verkoelende cocktail bij een bar. Boek je een kamer met bubbelbad? Kom dan nog maar eens van je kamer af. Maar dan moet je nog wel eerst boeken; waar wacht je nog op!

Vanaf

€ 995

Alp Pasa

Soort:
Bij een vakantie in Antalya denk je al snel aan grote, massale resorts. Dat het ook anders kan, bewijst Hotel Alp Pasa. Dit authentieke 3-sterrenhotel, midden in het historische centrum, is heerlijk kleinschalig en zit boordevol karakter. Het hotel bestaat uit stijlvolle Ottomaanse huizen, gerestaureerd uit de 17e en 18e eeuw en zit vol sierlijke details. Behalve dat je je ogen uitkijkt, is er natuurlijk ook tijd om te ontspannen. Alp Pasa ligt namelijk vlak bij een sfeervol strandje en heeft ook nog eens een fijne binnentuin met zwembad!

Vanaf

€ 279

First Central Hotel Suite

In Barha Heights vind je het First Central Hotel Suite, met uitstekende studio's of suites, een uitstekende keuze als je Dubai eens goed wilt ontdekken. Niet zover van het metrostation ben je in een mum van tijd op je volgende ontdekking in Dubai: op een kilometer van The Palm, en op minder dan 5 kilometer vind je de Burj Al Arab, een golfbaan of de Mall of the Emirates! Shop till you drop om daarna de skilatten onder te binden en misschien nog een skilesje te nemen. En wie weet zie je nog een pinguin rondlopen, hoe gaaf is dat? Als je genoeg indrukken hebt opgedaan en de grootsheid en luxe van Dubai heeft je volledig verrast, dan kun je weer relaxen in het hotel; neem een verkoelende duik in het zwembad en schuif aan in het restaurant. Of laat je schouders eens goed onder handen nemen en ga voor die ontspannende massage, ook heerlijk! Waar wacht je nog op?

Vanaf

€ 925