Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Izola Paradise

Izola Paradise

Verblijven in een aangename accommodatie in Zonnestrand Sunny Beach? Hotel Izola Paradise is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1133 reizigers beoordelen Hotel Izola Paradise gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Izola Paradise, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Bulgarije? Boek jouw vakantie naar Hotel Izola Paradise vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Izola Paradise is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  405

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Green Bell Villas

Toen ik voor het eerst aankwam bij Green Bell Villas in Anaxos, dacht ik even dat ik in een sprookje was beland. Terwijl ik mijn koffer naar binnen rolde, hoorde ik het zachte ritselen van het gras boven me - het dak van mijn villa is bedekt met groen! Het voelde alsof ik midden in de natuur was, maar dan met alle luxe die je je kunt wensen. Nadat ik mijn spullen had uitgepakt, dook ik meteen in mijn eigen privézwembad. Met een verfrissend drankje in de hand en de Griekse zon op mijn gezicht, wist ik dat dit een vakantie zou worden om nooit te vergeten.

Green Bell Villas is een viersterrenaccommodatie die modern comfort combineert met een natuurlijke omgeving. Elke villa heeft twee ruime slaapkamers, een eigen terras, en een lichte, gezellige woonkamer. De keuken is volledig uitgerust, perfect voor wie graag zelf een maaltijd bereidt met lokale ingrediënten. De met groen begroeide daken zorgen ervoor dat de villa's prachtig opgaan in de omgeving, waardoor je helemaal tot rust komt. Of je nu ontspant in je privézwembad of geniet van de serene natuur om je heen, bij Green Bell Villas ervaar je een unieke mix van comfort en natuur.

Vanaf

 798

Kedros Villa’s

Kedros Villas is een charmant Secrets adresje voor een heerlijke vakantie in Griekenland. In de verte zie je de baai liggen, werkelijk prachtig! Van dit uitzicht kun je blijven genieten en kom je binnen no-time tot rust. Op circa een kilometer ligt Agios Prokopios, net als het strand. Maar bij de villas blijven kan natuurlijk ook.

De mooi aangelegde tuin van Kedros Villas is ruim: hier vind je vast en zeker een plekje om uren te soezen in het zonnetje of om een boekje te lezen. Klinkt perfect, nietwaar? Neem af en toe een duik in het zwembad om even af te koelen. En vergeet ook niet om samen te proosten met een lekker drankje bij de poolbar. Gezellig genieten van je favoriete drankje kan ook in jouw luxe villa of suite. Deze zijn modern ingericht met lichte tinten, perfect om te relaxen na een dagje zon, zee en Griekenland ontdekken.

Naxos is een mooi eiland met een waanzinnige hoofdstad. Slenter hier door de pittoreske kronkelstraatjes en bezoek het adembenemende kasteel, Portara. Bewonder ook de andere spierwitte dorpjes en bezoek de mooie stranden. Laat je ook vooral verrassen door het prachtige groene en vruchtbare landschap. Fijne vakantie!   

Vanaf

 753

Mitsis Ramira Beach Hotel

Aan de voet van de berg Dikeos en vlak bij het bruisende Kos-Stad ligt Mitsis Ramira Beach Hotel. Dé plek om je vakantie in stijl te vieren. Het Blue Flag-strand ligt op loopafstand en met het Ultra All Inclusive concept op 5-sterrenniveau kom je hier werkelijk niets tekort. Bestel een koel drankje of een snack bij een van de bars, zoek een fijn ligbedje bij het zwembad uit en geniet van de Griekse zon. De kinderen vermaken zich uitstekend in de kinderclub en het kinderbad, terwijl oudere kids de keuze hebben uit een ruim aanbod sport en activiteiten. Zo heeft iedereen écht vakantie. Zin in actie? Ga paard- of ponyrijden, jetskiën, waterskiën of een potje tennissen. Avontuurlijk ingesteld? Dan is parasailen of scubadiven in de helderblauwe Egeïsche Zee een absolute must. Maar niets moet. Op het strand kun je ook heerlijk ontspannen met een ijsje van de ijscokar, want guilty pleasures horen er gewoon bij. Hier voelt elke dag als pure verwennerij! Heb jij je koffers al klaarstaan?

Vanaf

 625