Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Christis Hotel Borova

🇦🇱Albanie
Korce
hotel
Logies en ontbijt
Ontdek het hart van Korçë in Hotel Borova, een charmant 4-sterrenhotel dat gastvrijheid en comfort combineert. Gelegen op slechts een steenworp afstand van het centrum verblijf je hier op ideale loopafstand van gezellige straatjes, cafés en historische bezienswaardigheden. In Hotel Borova ervaar je een warme sfeer, vriendelijk personeel en kamers met moderne voorzieningen. Of je nu een stedentrip maakt of Albanië verkent: hier vind je een fijn vertrekpunt voor je reis. De ligging maakt dat je vlot kunt ontdekken wat Korçë te bieden heeft. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen en begin je vakantie ontspannen. Bekijk snel de prijzen, jouw avontuur wacht!

Hotel Christis Hotel Borova is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

30 november 2026, 8 dgn
Charleroi
 322

Bekijk ook deze aanbiedingen

R2 Aparthotel Bahía Kontiki

Soort:
R2 Aparthotel Bahia Kontiki is een mooi aparthotel met een prachtig uitzicht op de Atlantische Oceaan. Dit ontspannende vakantieverblijf is een perfecte keuze als je op zoek bent naar rust, maar toch wil genieten van de mooiste badplaats van Lanzarote. Wanneer je 's ochtends wakker wordt geniet je vanuit je appartement met een bakje koffie op je eigen balkon of terras. Verplaats vervolgens naar het zwembad en terwijl je een verfrissende duik neemt geniet je van het prachtige uitzicht op de ruisende golven. Na een heerlijke dag aan het zwembad loop je naar het centrum van Puerto del Carmen en proef je de beste tapas onder het genot van een lekker glaasje wijn. Dat is pas echt vakantie vieren!

Vanaf

 599

Baywatch Appartementen

Terwijl de radio zachtjes Griekse muziek speelt, rijd ik het dorpje Chrani langzaam uit. Ik ben onderweg naar mijn nieuwe logeerplekje: Baywatch Appartementen. Bovenop een heuvel ligt dit paradijsje verstopt. Hoe verder ik de heuvel oprijd, hoe mooier het uitzicht wordt. Al snel bereik ik de ingang van Baywatch Appartementen. Wauw… Ik kijk mijn ogen uit. Ik heb een oneindig uitzicht over de zee en de bergen.

De eigenaren, familie Kosmas, staan mij met zijn allen op te wachten. “Welkom Eliza! We zijn blij dat je er bent. Loop je met ons mee? Dan laten we je alles zien.” We lopen langs het grote zwembad met jacuzzi, de gezamenlijke woonkamer en tot slot naar mijn appartement. “Geniet ervan Eliza. Kom je straks een drankje doen bij het zwembad?” De eigenaar geeft mij de sleutel. “Dat zal ik zeker doen!” Met deze lieve mensen wil ik nog veel tijd doorbrengen!

Vanaf

 817