Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Marriott Izmir

🇹🇷Turkije
Izmir
hotel
Logies
Ben je op zoek naar een luxueus verblijf in het hart van İzmir? Het 5-sterren Izmir Marriott Hotel biedt moderne kamers met adembenemend uitzicht op de stad of de zee. Gelegen aan de bruisende kustlijn, kun je genieten van zowel het stadsleven als de nabijheid van de Egeïsche Zee. Ontspan in het seizoensgebonden buitenzwembad of het binnenzwembad, en laad jezelf op in het uitgebreide wellnesscentrum met sauna en hamam. Culinair genieten doe je in het restaurant dat lokale en internationale gerechten serveert. Met bezienswaardigheden zoals de İzmir Klokkentoren en het Cumhuriyet-plein op loopafstand, is dit hotel de ideale uitvalsbasis om de stad te verkennen. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het beste van İzmir.

Marriott Izmir is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

22 juni 2026, 8 dgn
Keulen
 700

Bekijk ook deze aanbiedingen

Tanadewa Ubud by Cross Collection

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Bali? Hotel Tanadewa Resort en Spa Ubud by Cross Collection is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 42 reizigers beoordelen Hotel Tanadewa Resort en Spa Ubud by Cross Collection gemiddeld met een 9. Ook beschikt het hotel over vele faciliteiten waaronder een spa. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Tanadewa Resort en Spa Ubud by Cross Collection, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Indonesie? Boek jouw vakantie naar Hotel Tanadewa Resort en Spa Ubud by Cross Collection vandaag nog!

Vanaf

 984

Eleni

Verblijven in een aangename accommodatie in Kefalos? Hotel Eleni is een comfortabel 2-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 319 reizigers beoordelen Hotel Eleni gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Eleni, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Eleni vandaag nog!

Vanaf

 337

Fly & Go Servatur Waikiki

Soort:
Centraal gelegen in het levendige centrum van Playa del Inglés biedt hotel Servatur Waikiki de ultieme vakantie voor het hele gezin! Plons in het grote zwembad omgeven door hoge, eigenzinnige palmbomen en geniet van een verfrissend drankje onder de stralende zon. De dag met wat meer actie beginnen? Ga dan naar het multisportterrein, waar een partijtje Zumba of een volleybaltoernooi niet ongewoon zijn. Terwijl jij tot rust komt in de Mai Thai Wellness Lounge exclusief voor volwassen, komen de kinderen niets te kort! Speciaal voor hen is er het Hula-Hula park met een Splash pool, de kids club en een avontuurlijke speeltuin. Heerlijk slapen na een gezellige avond in de Ukelele loungebar vol entertainment doe je in de moderne, frisse kamers. Lekker dineren in Kalua Restaurant? Boek dan je verblijf op basis van Halfpension of All Inclusive. Liever erop uit? Vanuit hotel Servatur Waikiki pak je zo de shuttle bus naar het strand en wandel je op je gemak naar winkeltjes, bars en restaurants in het centrum van Playa del Inglés. Waan je ook eens in de 'sahara van Gran Canaria' door een bezoek te brengen aan de duinen van Maspalomas. Wanneer zien we jou in Hotel Servatur Waikiki? TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming

Vanaf

 628

Vasia Royal

Vasia Royal ligt bij het rustige Gournes, op het zonnige Kreta. Hier geen drukke boulevards of toeristische hectiek, maar juist een ontspannen sfeer en alle ruimte om je eigen weg te gaan. Neem een frisse duik in het zwembad, geniet van een ontbijtje op het terras, en stap daarna in je huurauto. De mooiste stukken van het eiland liggen binnen handbereik.

De kamers zijn ruim en verzorgd, met fijne bedden en een eigen balkon of terras. Na een dag op pad is het heerlijk thuiskomen: even de deur dicht, schoenen uit, benen omhoog. Alles voelt hier eenvoudig en prettig, precies goed als je vooral veel buiten de deur bent.

Ook op dagen dat je het rustig aan wil doen, zit je hier goed. Het zwembad nodigt uit tot luieren in de zon, op het terras bestel je iets fris, en in het restaurant proef je lokale smaken. De sfeer is gemoedelijk, het personeel vriendelijk en behulpzaam.

Vanaf

 732