Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Grand Ant Hotel

🇹🇷Turkije
Istanbul
hotel
Logies en ontbijt
Ant Hotel is een goede keuze voor uw verblijf in Istanbul, een kleinschalig hotel waar service en kwaliteit hoog in het vaandel staan. In de omgeving van het hotel vindt u voldoende leuke terrasjes en eetgelegenheden waar u na een dag in de stad heerlijk kunt nagenieten van de dag.

Grand Ant Hotel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

17 november 2026, 3 dgn
Rotterdam
 242

Bekijk ook deze aanbiedingen

Bellevue

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Riezlern? Hotel Bellevue is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 291 reizigers beoordelen Hotel Bellevue gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Bellevue, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel Bellevue vandaag nog!

Vanaf

 528

Atlantica Princess

De kinderen krijg je hier niet meer weg, het zwembad met kronkelige slangenglijbaan is veel te leuk. Een kinderclub, een kinderdisco, speeltuin met piratenschip en zelfs een kinderbuffet mét ijsjes. Kleine gasten komen hier niets te kort. En dan kom jij ook lekker tot rust.

Vanaf

 956

Arlo SoHo

Dit fijne boetiekhotel heeft een ideale ligging. Shops, restaurants en bars liggen allemaal op loopafstand. Wil je iets verder, de metro ligt op twee minuten afstand. Je komt volledig tot rust in de moderne kamers. Begin 's ochtends met een heerlijke espresso in de lobbybar en je bent weer klaar voor een nieuwe dag in the Big Apple.

Vanaf

 873

Loutra Resort

Hoe vaak ben ik al op Kreta geweest? Ik ben inmiddels de tel kwijtgeraakt. Maar dat het nooit gaat vervelen, besef ik op het balkonnetje van mijn nieuwste ontdekking. Zo ver ik kan zien, liggen er olijfgaarden rond mijn logeeradresje. Ik hoor niets anders dan het geritsel van de kleine blaadjes die meedeinen op de wind. Het brengt me helemaal tot rust.

Toen ik hier vanmiddag aankwam was ik rond aan het rijden door dit prachtige gebied. Ineens verschenen er licht roze appartementen. Ik moest even knipperen met mijn ogen om zeker te weten dat ik het goed zag. Dit had ik hier niet verwacht! De huizen zijn prachtig gelegen en zijn comfortabel ingericht. Meteen liep ik vol enthousiasme naar de receptie. De vriendelijke dame vertelde me dat er nog een plekje was.

Dus nu zit ik hier op mijn balkon. Het frisse briesje verraadt dat de zee dichtbij is. Ik zucht van geluk. Op Kreta heb je echt alles. Misschien dat het daarom nooit gaat vervelen. Morgen pak ik de fiets naar het strand. Ik twijfel nog of ik souvlaki of gyros ga eten bij een van de leuke restaurantjes...

Vanaf

 600