Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

AHC Taskim

🇹🇷Turkije
Istanbul
hotel
Logies en ontbijt
Beleef het bruisende hart van Istanbul vanuit het charmante 3-sterren Hotel AHC Taksim (vroeger: Hotel Villa Zurich). Gelegen in de levendige wijk Beyoğlu, op slechts 500 meter van het beroemde Taksimplein, biedt dit hotel een ideale uitvalsbasis voor zowel cultuur- als shopliefhebbers. Geniet van een panoramisch uitzicht over de Bosporus vanaf het dakterras en proef de verse visspecialiteiten in het eigen restaurant. Met comfortabele kamers en een rijke geschiedenis is Hotel AHC Taksim de perfecte keuze voor een onvergetelijk verblijf in Istanbul. Boek nu bij D-reizen en ontdek het zelf!

AHC Taskim is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

22 juni 2026, 4 dgn
Düsseldorf
 269

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villa Elia

Deze appartementen liggen op een rustige locatie op het eiland. Er is een zwembad, een groene tuin en de appartementen zijn netjes. Ga voor een potje tennis of tafeltennis. Maar volledig ontspannen en genieten van de zon kan natuurlijk ook. Het strand ligt op ongeveer 500 meter, dus trek je slippers aan, pak je handdoek en wandel ernaartoe. Ontdek ook het centrum van Lefkas. 's Avonds eet je er de lekkerste gerechten in de sfeervolle restaurants.

Vanaf

 557

Rectoria de Regencós

Soort:

Na een flinke wandeling door het nationale park Cap de Creus stap ik mijn auto weer in. Wat een schitterend stukje Spanje is Catalonië toch. Ruige kusten, maar ook een prachtig ongerept binnenland. Met groene heuvels aan de rechterkant van de weg en wijngaarden aan de linkerkant, rijd ik richting Rectoria de Regencós, mijn verblijf voor vanavond.

Een groot geeloranje huis doemt op. Niet veel later komt een Spaanse dame op me afgelopen. We kussen en ze stelt zich voor als Alicia, de eigenaresse van Rectoria de Regencós. “Kom ik heb wat lekkere tapas voor je gemaakt!” zegt ze enthousiast. We lopen naar binnen, wat toch echt aangenaam is met die Spaanse warmte buiten. Aan een grote houten tafel begint Alicia te vertellen. Ooit was dit pand een pastorie, daterend uit de 18e eeuw. Een paar jaar geleden besloot ze de pastorie om te bouwen tot een aangename plek om gasten te ontvangen, maar met respect voor de essentie van het huis. “Ik heb er een plek van gemaakt voor zowel romantische stellen als gezinnen met kinderen. Iedereen moet zich hier welkom voelen, dat is mijn doel!”

Vanaf

 793

La Cala

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Mijas? Hotel La Cala is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2404 reizigers beoordelen Hotel La Cala gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel La Cala, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel La Cala vandaag nog!

Vanaf

 836