Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Royal Holiday Palace

🇹🇷Turkije
Antalya
hotel
Ultra All Inclusive
Royal Holiday Palace, het enige en echte paleis aan de Turkse Riviera. Naast Royal Dragon en Royal Wings zal ook Royal Holiday Palace je hart veroveren en maken dat je niets anders meer wilt. De uitstekende service, luxe, perfecte keuken en alle mogelijkheden zoals je deze van de andere Royal hotels kent, zullen hier worden overtroffen. Waar wacht je nog op?

Royal Holiday Palace is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

28 april 2026, 5 dgn
Groningen
 885

Bekijk ook deze aanbiedingen

Izgrev Spa & Aquapark

Dit hotel met aquapark staat gelijk aan urenlang spetterplezier. Vergeet dus niet je zwemkleding in te pakken, want die heb je hier zeker nodig! De kinderen roetsjen van de glijbanen en jij doet ook gezellig mee. Je voelt je weer even kind. Een wandeling over het privéstrand is ook een goed idee. Ondertussen geniet je van prachtig uitzicht over het Meer van Ohrid.

Vanaf

 831

Hacienda Fresneda Maria

Soort:

Hacienda Fresneda Maria... wat een leuk adresje! Dit is precies waar ik naar op zoek was en ik voel me dan ook meteen thuis. Ik ben aangekomen in het adembenemende binnenland van Spanje en ben omringd door een waanzinnig landschap, nationale parken en prachtige bergen. Hier ga ik een heerlijke tijd tegemoet!

Op het terras bij het zwembad kijk ik uit over een mooi groen landschap en in de verte zie ik de bergen liggen. Een prachtig gezicht! Vanuit het zwembad heb je hetzelfde panorama, dus ik ga deze week zeker een aantal keer een duik nemen. Mijn kamer is echt heerlijk om in thuis te komen. Lekkere zachte kussens en een fijn bed om in weg te dromen... Bovendien is er overal waar ik kijk gebruik gemaakt van lichte kleuren, wat het geheel een heel rustgevend tintje geeft. Wat ik ook een rustgevend idee vind, is dat het ontbijt inclusief is. Heerlijk rustig de dag beginnen met al het moois om me heen, ik kijk nu al uit naar morgenochtend.

Straks ga ik naar het stadje Antequera om te wandelen door de straatjes vol witte huizen, mooie pleintjes te bewonderen en bijzondere gebouwen te bezichtigen, waaronder het kasteel bovenop de heuvel. Ik ben erg benieuwd! Ik wil ook graag een wandeling maken door een van de natuurparken in de buurt, waaronder El Torcal de Antequera. Dit natuurreservaat heeft een uniek landschap vol rotsen die door de tijd heen opmerkelijke vormen hebben aangenomen. Dat klinkt als een park dat ik graag wil bezichtigen. En omdat ik ook naar Spanje ben gekomen om lekker te eten, ga ik ook zeker vragen waar ik het beste mijn smaakpapillen kan laten prikkelen.

Vanaf

 448

Hotel Arion

Aan de noordelijke kust van het prachtige eiland Samos ligt Hotel Arion. Je zult hier het gevoel hebben in een paradijsje te zijn beland tussen de wonderschone natuur. Tijdens het drinken van een heerlijk drankje op het terras van het hotel heb je een prachtig uitzicht over de helderblauwe zee! Voor een vakantie om heerlijk te genieten en te relaxen, is dit hotel zeker een aanrader.

Vanaf

 561