Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Orion

In de hippe (wijn)wijk Vinohrady, ligt Hotel Orion. Dit hotel beschikt over ruime appartementen met volledige ingerichte kitchenette. Hotel Orion ligt op 300 meter van het metrostation Náměstí Míru, waarmee je binnen no time in het centrum van Praag staat.

Prijzen vergelijken

Orion is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  243

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Admiral Grand

Soort:
Dit stijlvolle hotel ligt direct aan een rustige baai. Via een slingerende kustroute rij je de 30 kilometer naar Dubrovnik deze stad is de moeite van een bezoek meer dan waard. Doordat het hotel direct aan de zee boven het strand uitrijst, krijg je het gevoel dat je aan boord van een schip bent. De meeste kamers hebben dan ook zeezicht en met twee stappen sta je op het strand. Het hotel is omgeven door de prachtige natuur van Kroatië. Hier geniet je in stijl van vijfsterren luxe waar het je aan niets ontbreekt. Zelfs de meest kritische fijnproever voelt zich hier thuis. Niet gek, als er zo veel aandacht wordt besteed aan de meest overheerlijke streekgerechten en internationale specialiteiten. De klein maar fijne wellness maakt het plaatje compleet. Als je er eens bent geweest en de rust en schoonheid van de regio hebt ervaren, kom je hier zeker terug.

Vanaf

 706

Kolbe Rome

Soort:
Geniet van het uitzicht op de Palatijn vanuit dit prachtig, oude familiehotel. De locatie is fantastisch de populaire wijk Trastevere, het Forum Romanum en het Colosseum liggen op loopafstand. Na een dag sightseeing geniet je van de rust in de tuin van het hotel, en ga je een hapje eten in het restaurant van het hotel.

Vanaf

 529

Riu Palace Costa Mujeres

Soort:
Logeren direct aan het strand, met 24 7 alles binnen handbereik wat je hartje begeert. Hartelijk en servicegericht personeel dat de hoofdrol speelt in je ultieme Mexicaanse vakantie. Cocktails bij één van de vijf (!) zwembaden, een heuse patisserie én ice cream parlor voor verkoeling in de Mexicaanse zon… Wie wil volgt een introductie duikles of kajakt weg met de Caribische Zee als decor. Tel daar je eigen swim up room bij op en je weet dit hotel wordt een blockbuster.

Vanaf

 1.713

Appartementen Villa Christina

Secrets Appartementen Villa Christina ligt haast verscholen, zoveel olijfbomen staan hier in de tuin. Het Griekse plaatje lijkt hier al gelijk helemaal te kloppen. Als dan ook de vriendelijke eigenaar, genaamd Dimitris, je met een brede glimlach opwacht valt alles helemaal op zijn plek: welkom op Zakynthos! En niet zomaar een plek, want de rustige ligging verschuilt bijna het feit dat zowel het strand als het centrum op loopaftsand liggen.

Tussen alle planten en bloemen door liggen de 4 gebouwen van Appartementen Villa Christina, waar het heerlijke zwembad absoluut een ideaal middelpunt van is. Ook is er een kleine kiosk waar ze, naast ijsjes en drankjes, lokale producten verkopen zoals wijn en olijfolie. Ook zijn er strandlakens, parasols voor op het strand en snorkelapparatuur allemaal te leen van de eigenaar;ideaal!

Als je je even wilt terug trekken kun je een goed boek lezen in de leeskamer, waar je in alle rust helemaal kunt opgaan in je verhaal. Voor de kinderen is er tevens nog een speelplaats en met 3 barbecue plekjes heb je zelfs de mogelijkheid om met het hele gezin het eten te bereiden onder de sterrenhemel.

Vanaf

 394