Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Mucha

🇨🇿Tsjechië
Praag
hotel
Logies en ontbijt
Op zoek naar een charmant verblijf in het hart van Praag? Hotel Mucha, een 4-sterrenhotel met designkamers, biedt een perfecte mix van historische elegantie en modern comfort. Gelegen in een levendige woon- en zakenwijk met talrijke restaurants, bars en cafés, bevindt het hotel zich op loopafstand van de belangrijkste historische monumenten van de Oude en Nieuwe Stad. Het Oude Stadsplein en het Wenceslausplein zijn gemakkelijk te voet of met het openbaar vervoer te bereiken. Het grootste winkelcentrum van Praag 1, Palladium, ligt op slechts 10 minuten lopen, en metrostation Florenc bevindt zich om de hoek. Met 39 kamers, ingericht met antiek meubilair, biedt Hotel Mucha een unieke en authentieke ervaring. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen en ontdek het beste van Praag!

Hotel Mucha is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

12 januari 2027, 4 dgn
Eindhoven
 208

Bekijk ook deze aanbiedingen

Alenz Suite

Soort:
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in het zonnige Marmaris? Het 3-sterren Alenz Suite biedt ruime appartementen en een scala aan faciliteiten voor het hele gezin. Gelegen op slechts 800 meter van het strand, is dit de ideale plek voor een ontspannen vakantie aan de Turkse Rivièra. Boek nu je verblijf bij D-reizen en geniet van een onvergetelijke vakantie!

Vanaf

 361

Adagio Edinburgh Royal Mile

Dit aparthotel is ideaal als je van vrijheid houdt tijdens je verblijf. Na een dagje shoppen en cultuur snuiven kom je terug in je eigen appartement en kook je wat jij lekker vindt. Wil je toch buiten de deur eten? De levendige wijk Grassmarket ligt vlakbij waar je genoeg keuze hebt uit restaurants en pubs. Een ideale plek dus om deze mooie stad te ontdekken.

Vanaf

 795

Hotel Naias

Aan een kiezelstrand met een helderblauwe zee ligt Hotel Naias. Hier verblijf je midden in het bruisende centrum van Hanioti, met al haar winkeltjes, tavernes en barretjes. Op het sfeervolle dorpsplein heb je de Griekse specialiteiten zoals Gyros en Souvlaki voor het uitzoeken en er zijn bars waar je ouzo bestelt en tot in de late uurtjes kunt dansen.

Iedere ochtend wordt er voor een heerlijk ontbijt gezorgd bij het hotel en 's avonds wordt, wanneer je dit bijboekt, ook het diner verzorgd. De studio's en appartementen zijn comfortabel ingericht en worden onderhouden door het vriendelijke personeel. Bij de beachbar bestel je verse sapjes, snacks en een verfrissende cocktail.

Het is een fijn hotel om lekker te genieten van een welverdiende vakantie!

Vanaf

 430