Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Zenit Valencia

Zenit Valencia

Midden in Valencia, aan de rand van het prachtige historische centrum, ligt het comfortabele hotel Zenit Valencia. Dit 4-sterrenhotel is de ideale uitvalsbasis om deze bruisende Spaanse stad te gaan verkennen. Dankzij de ligging vlak bij verschillende metro- en buslijnen bereik je gemakkelijk alle andere trekpleisters van de stad. Of je nu naar het strand of de Ciutat de les Arts i les Ciències wil, je bent er zo. Het hotel beschikt over nette en verzorgde kamers die van alle gemakken zijn voorzien, én een fitnessruimte met sauna. Je kunt dus heerlijk opladen na een dag struinen, cultuur snuiven, lekker eten en zonnebaden. Op zoek naar een tophotel voor je stedentrip of business trip Valencia? Boek dan je verblijf bij Hotel Zenit Valencia!

Prijzen vergelijken

Zenit Valencia is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  243

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Coral Cotillo Reef Apartments

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in El Cotillo? Appartement Coral Cotillo Reef Apartments is een luxe 4-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 317 reizigers beoordelen Appartement Coral Cotillo Reef Apartments gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Coral Cotillo Reef Apartments, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Coral Cotillo Reef Apartments vandaag nog!

Vanaf

 502

Fly & Go Kontokali Bay Resort & Spa

Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/corfu/) In het luxe 5-sterrenhotel op Corfu kom je helemaal tot rust. Kontokali Bay Resort & Spa ligt in de groene omgeving aan de kust van het Griekse eiland en is van alle gemakken voorzien. Ruime moderne kamers, een luxe spa center en maar liefst twee stranden met prachtige uitzicht. Ook de kinderen zullen zich geen moment vervelen in het kinderbad of de miniclub. Dagelijks zijn er leuke activiteiten en entertainment. Wat dacht je van een Griekse kookcursus of SUP-boarden? Met je huurauto kun je leuke uitstapjes maken naar bijvoorbeeld het 'Achillion'; het zomerverblijf van keizerin Sissi en het Theotokos klooster bij Paleokastritsa. Of rij naar Corfu-Stad met een mengelmoes van forten, kerken, musea en diverse verschillende bouwstijlen. Je verblijft in Kontokali Bay Resort & Spa op basis van Logies & Ontbijt en tegen een meerprijs verblijf je op basis van half- of volpension. Proef van heerlijke Griekse gerechten en geniet optimaal!

Vanaf

 762

Servatur Playa Bonita

Soort:
In de populaire badplaats Playa del Ingles, in het zuiden van het veelzijdige Spaanse eiland Gran Canaria, vind je het fijne 4-sterrenhotel Servatur Playa Bonita (voorheen Labranda Playa Bonita). Als je op zoek bent naar een hotel met een goede ligging: dit is er eentje! Je treft Servatur Playa Bonita nabij het centrum deze van deze bruisende vakantiebestemming en diverse toeristische attracties zijn in de directe omgeving terug te vinden. Wat denk je bijvoorbeeld van het beschermde duingebied Dunas de Maspalomas of een onvergetelijke jeepsafari door het vulkanische landschap? Vraag een van de vriendelijke medewerkers bij de receptie eens naar de activiteiten in de buurt en ze helpen je graag. Maar ook de modern ingerichte Deluxekamers in Servatur Playa Bonita zullen bij je in de smaak vallen. Van alle gemakken voorzien en tegen een meerprijs boekbaar met mooi uitzicht op het zwembad. Het comfortabele verblijf op basis van All Inclusive maakt dat de je in het buffetrestaurant zonder zorgen kunt aanschuiven tijdens de smakelijke maaltijden en tussendoor een lichte snack of drankje kan halen bij een van de twee bars. Voor de kleinste vakantiegangers is er een apart kinderbadje, leuke miniclub, fijn speeltuintje en gezellige minidisco. Daar heb je werkelijk geen kind aan tijdens je welverdiende zonvakantie in Servatur Playa Bonita. Zien we je snel?

Vanaf

 584