Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Ilunion Pio XII

🇪🇸Spanje
Madrid
hotel
Logies
Op zoek naar een comfortabel verblijf in Madrid? Het 4-sterrenhotel Ilunion Pio XII biedt moderne faciliteiten en een gunstige ligging. Met een bushalte voor de deur, die directe verbindingen naar Puerta del Sol biedt, en het IFEMA-expositiecentrum op slechts 10 minuten rijden, is dit hotel ideaal voor zowel ontspanning als het verkennen van de stad. De kamers zijn voorzien van airconditioning en satelliet-tv, en er is gratis WiFi beschikbaar. Het hotel beschikt over een restaurant dat dagelijks ontbijt serveert, evenals à-la-cartemenu’s en vaste menu’s, met speciale opties voor gasten met voedselintoleranties. Daarnaast is er een café-bar voor een ontspannen drankje. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ontdek het comfort van Ilunion Pio XII!

Ilunion Pio XII is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

1 september 2026, 4 dgn
Charleroi
 297

Bekijk ook deze aanbiedingen

Quinta do Mar da Luz

Soort:
Tussen de steile kust Praia da Luz en Praia do Burgau vind je dit charmante hotel. Een Quinta gelegen op een zeeklif, tussen de palmbomen en veel groen. Het strand ligt tussen de grillige rotsen en zie je vanuit het hotel al liggen. Kortom, dit is een authentiek Portugees hotel, rustig, basic ingericht en idyllisch gelegen.

Vanaf

 506

Hotel Rural Almazara

Soort:

Hotel Rural Almazara, gebouwd in typisch Andalusische stijl, is een adresje naar mijn hart. Ik bevind me hier op een schitterende, landelijke plek. Het uitzicht vanuit het hotel is werkelijk een plaatje: ik kijk uit op zee en zie ook nog eens de nationale parken Almijara en Sierra de Tejeda schitteren. Daar wilde ik altijd al een keertje naartoe en nu liggen ze gewoon in mijn achtertuin.
Binnen in het hotel is het al net zo bijzonder als buiten. Iedere keer als ik mijn kamer binnen wandel, kan ik wel juichen van geluk. Het lijkt wel alsof ik ben uitgenodigd bij Spaanse kennissen. Er is gebruik gemaakt van mooi hout en de authentieke plavuizen... daar ben ik altijd dol op! Iedere avond als ik op bed lig, kijk ik altijd nog even naar de houten balken die het plafond sieren. Dan weet ik namelijk zeker: ik ben echt in Spanje!

Iedere dag relax ik een uurtje bij het zwembad en vaak duik ik ook nog even in het frisse water. Morgen ga ik denk ik ook nog even ontspannen in de sauna. Maar eerst ga ik het Alhambra in Granada bezoeken. Dit paleizencomplex staat al een tijdje op mijn lijstje, dus ik ben blij dat ik dit eindelijk met eigen ogen ga bewonderen. Daarna ga ik mezelf verwennen met een smakelijke portie tapas en een kannetje fruitige sangría op een van de pittoreske terrasjes in Granada.

Vanaf

 591