Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Urban Dream Granada

🇪🇸Spanje
Granada
hotel
Logies
Dit hotel vind je in een levendige wijk. Slaap op comfortabele kamers en geniet van het zonnetje op het dakterras. En is het tijd om de stad te verkennen? Dan wandel je naar het centrum, of pak de bus.

Urban Dream Granada is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

10 mei 2026, 4 dgn
Amsterdam
 315

Bekijk ook deze aanbiedingen

Sanasaryan Han a Luxury

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Istanbul? Hotel Sanasaryan Han a Luxury Collection Hotel Istanbul is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 327 reizigers beoordelen Hotel Sanasaryan Han a Luxury Collection Hotel Istanbul gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Sanasaryan Han a Luxury Collection Hotel Istanbul, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Sanasaryan Han a Luxury Collection Hotel Istanbul vandaag nog!

Vanaf

 465

Le Borsat IV

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Tignes Val Claret? Appartement Le Borsat IV is een comfortabel 2-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 64 reizigers beoordelen Appartement Le Borsat IV gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Le Borsat IV, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Frankrijk? Boek jouw vakantie naar Appartement Le Borsat IV vandaag nog!

Vanaf

 272

Casa de Hilario

Soort:
Zelden kom je ze tegen: mensen die vele balletjes hoog weten te houden. José, de eigenaar van Casa de Hilario, is zo iemand. Ik was behoorlijk onder de indruk van wat hij allemaal voor elkaar gekregen had in de afgelopen paar jaar. Hij is eigenaar van één van Lanzarote´s allerbeste restaurants, en bezit ook nog eens twee hotels. Waarvan El Hilario met stip de mooiste is.

Met veel gevoel voor stijl liet hij een oude boerderij uit 1730 omtoveren tot een kleinschalig en gemoedelijk hotel. Uiteraard met een zwembadje en een terrasje vol met cactussen. Helemaal af, zou je denken. Maar zo zit José niet in elkaar. Hij wilde niet zomaar het zoveelste hotel op het eiland bouwen, dit moest iets bijzonders worden. Dus liet hij voor elke kamer een kunstenaar komen. Met als resultaat dat geen één kamer hetzelfde is, en iedere ruimte in het hotel een geheel eigen sfeer en stijl bezit. Mijn korte verblijf in Casa Hilario smaakt zeker naar meer!

Vanaf

 691