Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Medium Monegal

🇪🇸Spanje
Barcelona
hotel
Logies
Ben je op zoek naar een betaalbaar verblijf in het hart van Barcelona? Hotel Monegal, een 2-sterrenhotel, ligt op de hoek van Plaça de Catalunya en de beroemde Las Ramblas. Met deze centrale locatie heb je directe toegang tot de levendige sfeer van de stad. De kamers zijn eenvoudig ingericht en bieden de basisvoorzieningen voor een comfortabel verblijf. Het vriendelijke personeel staat klaar om je te helpen met informatie over bezienswaardigheden en activiteiten in de omgeving. Of je nu komt voor cultuur, winkelen of gastronomie, Hotel Monegal is een ideale uitvalsbasis voor jouw stedentrip. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het zelf!

Medium Monegal is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

25 januari 2027, 4 dgn
Brussel
 176

Bekijk ook deze aanbiedingen

Xperia Grand Bali

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Alanya? Hotel Xperia Grand Bali is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2012 reizigers beoordelen Hotel Xperia Grand Bali gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Xperia Grand Bali, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Xperia Grand Bali vandaag nog!

Vanaf

 559

LXRY VILLAS

Soort:
Op Curaçao, in de gezellige wijk Brakkeput, vind je stijlvolle en ruime villa's met een tropische Ibiza vibe. Modern ingericht met een grote woonkamer, complete keuken en een privézwembad met zonnig pooldeck. Stap vanaf je terras zo het water in. De royale slaapkamers zorgen voor dat ultieme vakantiegevoel waar je aan niets tekortkomt. Binnen vijf minuten rijd je naar Jan Thiel Beach voor een dagje zon, zwemmen of een hapje eten bij een beachclub. Ontdek ook Caracasbaai, Santa Barbara en het Spaanse Water. Perfect voor watersport of ontspanning op het strand.

Vanaf

 1.689

Hotel Corfu Holiday Palace

Hotel Corfu Holiday Palace heeft een unieke ligging. Het uitzicht is werkelijk prachtig doordat het hotel op een heuvel ligt aan de rand van Kanoni. Je kijkt uit over de zee en de lagune; werkelijk een plaatje. Via een lift of trap, sta je zo op het strand. Er is een natuurlijke baai gecreëerd, waardoor de zee zeer langzaam afloopt.

Het hotel biedt tal van faciliteiten onder meer twee zwembaden, een sauna of wat dacht je van een heerlijke massage? In het hoogseizoen is er 's avonds dagelijks live muziek of een DJ. Dit hotel is met name populair vanwege de ruime, goed verzorgde kamers en de uitstekende keuken. Een aanrader is een bezoek aan Corfu-Stad met pittoreske straatjes, gezellige terrasjes en interessante bezienswaardigheden. De bus stopt voor het hotel en binnen 15 minuten sta je in hartje centrum. Ook mag Mouse eiland niet ontbreken op je to-do-list, dat praktisch om de hoek ligt. Voor circa €3,- word je er binnen een paar minuten met een bootje naar toe gebracht. Dat wordt genieten op Corfu!

Vanaf

 621

Turquoise Resort

Soort:
In de bosrijke, grote tuin van dit hotel kom je heerlijk tot rust. Maar genieten aan het strand of bij het zwembad kan natuurlijk ook. Als je iets meer luxe wilt, kies dan voor een luxe Lake House kamer. Rustig gelegen tussen de pijnbomen met een apart zwembad én eigen ober. Ook hoef je voor de lunch niet ver te lopen, het Lake House gedeelte heeft een eigen lunchrestaurant.

Vanaf

 1.058