Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

SMY Lisboa

🇵🇹Portugal
Lissabon
hotel
Logies en ontbijt
Een modern en comfortabel hotel in het centrum van de stad. Je reist met de historische tram op een leuke manier naar alle bezienswaardigheden. De kamers zijn ruim en met het uitgebreide ontbijt begin je je dagen hier goed.

SMY Lisboa is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

25 oktober 2026, 4 dgn
Brussel Zaventem
 342

Bekijk ook deze aanbiedingen

Club Quarters Boston

Dit hotel ligt in het hart van Boston. Alles binnen handbereik; winkels, restaurants, een stadspark en natuurlijk wandel je de beroemde Freedom Trail. Terug bij het hotel duik je nog even de fitness in en na een afsluitende drankje in de gezellige lounge is het heerlijk relaxen op je comfortabele bed.

Vanaf

 1.455

Casas de Montejaque

Soort:
Gemoedelijk, stijlvol en witter dan wit! Als ik het dorpje Montejaque binnen rijd, kijk ik mijn ogen uit en voel ik direct nieuwe energie opborrelen. Wat is het hier mooi! Het dorpje ligt in een bergkom en de indrukwekkende bergen van Ronda steken prachtig af tegen de strakblauwe lucht. Verderop zie ik overal witte huisjes. Wat een contrast in kleuren! Ik stop even om enkele foto's te schieten, want dit beeld wil ik koesteren en straks mee nemen naar Nederland. De stralende zon doet er nog een schepje bovenop en brengt mij direct helemaal in de typische sfeer van een vakantie in Andalusië.

Dat gevoel wordt nog sterker als ik bij Casa de Montejaque hartelijk word ontvangen door Antonio, die als échte local niet raakt uitgepraat over Montejaque. In vloeiend Spaans vertelt hij mij alles over zijn 'casas' en dat de naam Montejaque eigenlijk 'Lost Mountain' betekent. Hij overlaadt mij met leuke tips voor activiteiten en uitstapjes. 'Hou je van wandelen en paardrijden? Of mountainbiken? Dan zit je hier goed. Je kunt bij mij elk moment om een fiets komen vragen om ons mooie binnenland te gaan ontdekken!'. Ik lach, pak mijn bagage en besluit mijn appartement op te zoeken.

Vanaf mijn terras heb ik uitzicht op de mooie tuin, het ruime zonneterras met ligstoelen en het zwembad. Zal ik nog snel even een duik nemen? Ik doe het toch maar niet, want de vele tips van Antonio blijven maar in mijn hoofd zitten. Ik plof neer op de bank, pak mijn notitieblok en maak vast mijn schema voor deze week: Ronda bezoeken, slenteren door de nauwe en steile straatjes van Montejaque, vogels en andere dieren spotten in het natuurpark Sierra de Grazelema, wandelen en natuurlijk ga ik ook paardrijden. Het wordt best een druk weekje, maar ik heb er ongelooflijk veel zin in!

Vanaf

 454

Park Plaza

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Trier? Hotel Park Plaza is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 245 reizigers beoordelen Hotel Park Plaza gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Park Plaza, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Duitsland? Boek jouw vakantie naar Hotel Park Plaza vandaag nog!

Vanaf

 246

Atos

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Praag? Hotel Atos is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 861 reizigers beoordelen Hotel Atos gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Atos, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Tsjechie? Boek jouw vakantie naar Hotel Atos vandaag nog!

Vanaf

 186