Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Holiday Krakow City Center

🇵🇱Polen
Krakau
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Krakau? Hotel Holiday Inn Krakow City Center is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 5940 reizigers beoordelen Hotel Holiday Inn Krakow City Center gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Holiday Inn Krakow City Center, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Polen? Boek jouw vakantie naar Hotel Holiday Inn Krakow City Center vandaag nog!

Holiday Krakow City Center is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

3 maart 2026, 4 dgn
Charleroi
 238

Bekijk ook deze aanbiedingen

Manin

Soort:
Hotel Manin ligt middenin het hart van Milaan en aan de rand van het Giardini Indro Montanellipark. De kamers van het hotel zijn erg elegant en comfortabel. Na het ontbijt is het tijd voor een ontspannen wandeling. Alle bezienswaardigheden zijn dichtbij dus je kunt alle kanten op. Of je nu wilt winkelen of cultuursnuiven, in Milaan kan het allemaal. Terug in het hotel geniet je van klassieke Italiaanse gerechten en in de avond sluit je de dag af met een drankje aan de bar.

Vanaf

 663

Hotel Maritim Crystals Beach

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Palmar? Hotel Maritim Crystals Beach is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 8473 reizigers beoordelen Hotel Maritim Crystals Beach gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Maritim Crystals Beach, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Mauritius? Boek jouw vakantie naar Hotel Maritim Crystals Beach vandaag nog!

Vanaf

 1.560

Borgo San Luigi

Soort:
Ik was onderweg van San Gimignano naar Siena en het begon alweer te schemeren. Na een dag vol indrukwekkende gebouwen en prachtige uitzichten, was ik eigenlijk wel een beetje moe. Ik had niet zo'n zin om in de stad te overnachten. Dus was ik opzoek naar bordjes en kleine zijstraatjes. Net voor het dorpje Monteriggioni zag ik een bordje 'Borgo San Luigi” staan. Het was een rustige en onverharde weg. Dit kon wel eens leiden naar een plekje waar ik nu zo naar verlang. Lekker rustig en comfortabel.

Ik reed verder onder de cipressen door, toen ik links de entree zag. Precies wat ik zocht. Voor me lag een 17e eeuws palazzo omringd door een schitterend, Toscaans parklandschap. Ik verblijf vaak op kleinschaligere logeeradresjes, maar ondanks dat Borgo San Luigi iets groter aandoet, straalt hij toch ook veel warmte en gezelligheid uit.

Naast een ruime, authentieke kamer met een adembenemend uitzicht op de wijngaarden en heuvellandschappen, is er ook een uitstekend restaurant en een groot zwembad. Je kunt hier zoveel doen en beleven. Morgen wil ik Toscane gaan verkennen. Maar hoe? Zal ik per fiets of te voet er op uittrekken? Of toch per paard? Het kan namelijk allemaal. Ik beslis morgen wel. Nu eerst even genieten van een heerlijke, Toscaanse maaltijd in het restaurant.

Vanaf

 909