Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

TUI BLUE Riu Tikida Garden

🇲🇦Marokko
Marrakech
hotel
All Inclusive
Met bruisend Marrakech zo’n vier kilometer verderop, vind je dit hotel net buíten de drukte. Dit hotel in Marokkaanse stijl biedt je alle comfort die je maar wenst. Met een palmbomenbos als tuin en een hamam is het hier gewoonweg genieten. Achter de okerkleurige muren schuilen sfeervolle en moderne kamers en ervaar je service van hoog niveau. De combinatie van hectisch Marrakech en dit rustige hotel zijn dé ingrediënten voor een geslaagde vakantie.

TUI BLUE Riu Tikida Garden is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

28 juni 2026, 5 dgn
Amsterdam
 657

Bekijk ook deze aanbiedingen

Case di Latomie

Soort:
Case di Latomie Een vleugje geschiedenis Midden in de olijfboomgaarden ligt Case di Latomie, een plek waar geschiedenis en rust mooi samenkomen. De familie Centonze verwelkomt je graag op hun landgoed, waar je overal sporen ziet van het verleden. De duizend jaar oude latomie, de steengroeve waar de boerderij zijn naam aan dankt, vormt het bijzondere decor van het terrein. In de oude grotten zijn de zwembaden gebouwd, fijn in de schaduw van eeuwenoude olijfbomen. Hier voel je meteen dat je op een plek bent die al generaties lang wordt gekoesterd. Een heerlijke tuin Alle kamers van Case di Latomie zijn ingericht in de typisch Siciliaanse stijl, met antieke en karakteristieke details. De kamers liggen in de groene tuinen van het landschap. Voor een ontspannen avond hoef je niet ver te zoeken. In de citrusboomgaard vind je het restaurant, waar je kunt genieten van traditionele Siciliaanse gerechten en door de grote ramen uitkijkt op het landschap. Zin in avontuur? In de omgeving kun je zelfs paardrijden. De eigenaren zijn bevriend met het Equus Center, dat je graag meeneemt op een tocht door de wilde natuur van Sicilië. Ontdek Sicilië Het landschap van Sicilië is indrukwekkend mooi, en met een huurauto voor de deur kun je de hele regio in je eigen ritme ontdekken. Op slechts een paar kilometer vind je al een eerste hoogtepunt: het archeologische park van Selinunte. Dit park is een van de grootste en meest bijzondere van Europa, met de ruïnes van maar liefst zeven tempels. Tip: de oude stad ligt direct aan zee. Zo combineer je een dag vol cultuur moeiteloos met een ontspannen moment aan het strand. Ligging Case di Latomie * Op 2 kilometer van restaurants * Op 5 kilometer van winkels/supermarkt * Op 7 kilometer van centrum Castelvetrano * Op 8 kilometer van het strand * Op 78 kilometer van luchthaven Palermo * Selinunte Archeological Park op 8 kilometer afstand Kamers * 2-persoonskamer (1-3 personen) * Formaat: ca. 19-25 m2 * Tweepersoonsbed en los bed * Badkamer met douche, toilet en haardroger * Mini-koelkast * Airconditioning * Televisie * Terras met zitjes Faciliteiten * Zwembad * Ligstoelen en parasols * Restaurant * Kinderspeelplaats * Boomhut * Parkeergelegenheid Extra's * Incheck mogelijk vanaf 14:00 uur * Uitchecken voor 11:00 uur * Massages (tegen betaling) * Lokale proeverijen (tegen betaling) * Kooklessen (tegen betaling) * Paardrijden (tegen betaling) * Huisdieren zijn toegestaan (op aanvraag) * Accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk Verzorging * Je verblijft bij Case di Latomie op basis van Logies en ontbijt of Halfpension

Vanaf

 678

Novotel Waterloo

Verblijven in een aangename accommodatie in Londen? Hotel Novotel Waterloo is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 569 reizigers beoordelen Hotel Novotel Waterloo gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Novotel Waterloo, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Groot-brittannie? Boek jouw vakantie naar Hotel Novotel Waterloo vandaag nog!

Vanaf

 402

Quinta Do Pé Descalço

Soort:
Met mijn favoriete boek lig ik aan het zwembad van mijn vakantieadres aan de Costa de Lisbao. Voor mij zie ik het ruime zwembad schitteren in de zon. Achter mij ligt het kleurrijke gebouw van Quinta Do Pé Descalço. Eigenaren Patricia en Ricardo verwennen mij elke keer weer als ik hun Portugese plekje bezoek: een vers ontbijt met huisgemaakte jam, yogales en leuke fiets- en wandeltochtjes, die zij voor alle gasten uitstippelen.

Ik lees de laatste zinnen van mijn boek en klap het dicht. Voor mij staat Ricardo. “Goedemorgen, Eliza! Ik heb een leuke verrassing voor je straks. Heb je zin om met mij mee te gaan?” zegt Ricardo met een glimlach. Ik ben dol op verrassingen en twijfel geen moment. Ik trek mij even terug in mijn kamer en bereid me voor op de trip. Mijn kamer is modern ingericht: trendy meubels gecombineerd met natuurlijke tinten. In de badkamer vind je een mozaïek op de muur met blauwe en witte tegeltjes. Op mijn ruime bed ligt mijn zonnebril al op mij te wachten. Zodra ik klaar ben, zet ik hem op, trek ik de deur achter mij dicht en loop de zon tegemoet.

Ricardo wacht op mij in de prachtige tuin vol met citroenbomen, levendige hortensia's en kleurrijke bougainvilles. In zijn handen heeft Ricardo een professionele fotocamera. “Vandaag zal ik je leren hoe je de beste foto's kan schieten, zodat je thuis nog kunt nagenieten van de herinneringen die je hier gemaakt hebt”, zegt Ricardo vol trots. Ricardo is een professioneel fotograaf, waar ik nog veel van kan leren. Wauw! Dit is echt hartstikke gaaf. Elk bezoekje aan Ricardo en Patricia zit vol met verrassingen.

Vanaf

 605

Ayana Resort

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Jimbaran? Hotel Ayana Resort is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 355 reizigers beoordelen Hotel Ayana Resort gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Ayana Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Indonesie? Boek jouw vakantie naar Hotel Ayana Resort vandaag nog!

Vanaf

 1.557