Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

The Plaza

🇮🇹Italië
Venetie
hotel
Logies
Moderne kunst aan de muur, ruime kamers en personeel dat voor je klaarstaat. Het allerfijnste hier, naast de scherpe prijzen? Dat het treinstation aan de overkant is. De trein brengt je in 10 minuten naar Venetië, waar het San Marcoplein én het lekkerste ijs van de wereld op je wachten. En ben je uit geslenterd, dan is het fijn thuiskomen in The Plaza. Even bijkomen van alle drukte in de stad doe je in hotel restaurant Soul Kitchen. Natuurlijk met een sgroppino als aperitief en wat huisgemaakte polenta om in Italiaanse sferen te komen. En daarna nog even surfen op de gratis Wi Fi, handig om alvast de dag van morgen te plannen

The Plaza is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

29 oktober 2026, 4 dgn
Brussel Zaventem
€ 741

Bekijk ook deze aanbiedingen

Tsilivi Beach

Dit fijne hotel ligt direct aan het gezellige Tsilivi strand op Zakynthos. Het ondiepe water is perfect voor de kleintjes om in te spetteren. De kamers zijn modern en super comfortabel met uitzicht waar je meteen een vakantiegevoel van krijgt. Geniet van lekkere restaurants, een gezellige zwembadbar, mooie tuinen en veel leuke activiteiten. De kinderen spelen in de kinderclub, terwijl jij lekker ontspant aan het zwembad of met een lekkere massage. Het vriendelijke personeel maakt je vakantie onvergetelijk.

Vanaf

€ 1.079

Villa Tamarindo 5

Soort:

Lekker rondtoeren in mijn auto, de mooiste stranden bezoeken, koffie drinken op een pleintje in een typisch Spaans dorpje… Dat is precies wat ik de komende paar dagen wil. Ik ben al een aantal keren in Villa Tamarindo 5 geweest en dit is echt een van mijn favoriete plekken op het eiland. Elke keer weer geniet ik van de authentieke sfeer, de privacy en het zwembad.

Deze authentieke Spaanse villa beschikt over drie fijne slaapkamers, twee badkamers en een mooie woonkamer, keuken en een privézwembad. Het bruisende centrum van Corralejo en de goudgele surfstranden liggen op slechts een paar minuutjes rijden. Houd je net als ik van wijn? Dan is tour langs de verschillende wijnhuizen een aanrader. Bezoek, proef en koop je favoriete fles, zodat je 's avonds onder de veranda kan genieten van een lekker glaasje!

Vanaf

€ 922