Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Palladium Palace

🇮🇹Italië
Rome
hotel
Logies

Palladium Palace is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

11 december 2026, 4 dgn
Charleroi
 287

Bekijk ook deze aanbiedingen

Titanic Deluxe Lara

Soort:
All aboard! Dit wil je niet missen. Dit hotel is kwalitatief tot in de puntjes verzorgd. De lekkerste buffetten, de mooiste kamers met comfortabele bedden en boven alles service die je wensen overtreft. Deze kwaliteit reikt ook tot de miniclub, waar een professioneel team de kids de hele dag bezig houdt. Zo geniet jij met een gerust hart van een ontspannen dag aan het strand, terwijl de kleintjes eindeloos van de glijbanen roetsjen.

Vanaf

 1.714

Hotel NH Collection Berlin Mitte RFKM

Soort:
NH Collection Berlin Mitte am Checkpoint Charlie, een bruisend hotel in het hart van Berlijn. Hier ben je omringd door de meest prachtige bezienswaardigheden van de stad. Je hebt Checkpoint Charlie letterlijk om de hoek, en de beroemde Brandenburger Tor is slechts een paar minuten verwijderd. De perfecte uitvalsbasis voor deelnemers aan de Run for KiKa Berlin Marathon. De startlocatie bereik je makkelijk en na je run kom je hier heerlijk tot rust. Het historische Berlin Wall Memorial en de hippe winkels van de Friedrichstrasse wachten op je ontdekking. Verken de trendy restaurants en gezellige cafés rondom het hotel, of maak een avondwandeling langs de Berlijnse Muur. Terug bij je hotel ontspan je nog even in de wellnessruimte met sauna en fitness voordat je je bed opzoekt. Of je nu komt voor de marathon, cultuur, shoppen of ontspanning NH Collection Berlin Mitte am Checkpoint Charlie heeft alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijk verblijf in Berlijn.

Vanaf

 1.267

Hotel Korumar Ephesus Beach & Spa

Soort:

Hotel Korumar Ephesus Beach & Spa is een prachtig luxe hotel aan het strand. Het heeft meerdere zwembaden en een spa om nog eens extra tot rust te komen, heerlijk! Voor de kinderen is er een miniclub, waar zij gezellig mee kunnen doen met leuke spellen en tegelijkertijd vriendjes maken. Er is een mini aquapark met 9 verschillende glijbanen. Durf jij het aan?

Je verblijft op basis van all inclusive, dus deze week hoef je je geen zorgen te maken over wat te eten. Eens een keer wat anders proberen dan het buffet? Schuif dan aan bij één van de à-la-carte restaurants. Je hebt hier de keus uit Vis, Turks of Internationale gerechten. Sluit de dag af met een drankje bij één van de bars of relax in de comfortabele kamers.

Vanaf

 950