Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Minerva Relais

🇮🇹Italië
Rome
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Rome? Hotel Minerva Relais is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s van Hotel Minerva Relais, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Minerva Relais vandaag nog!

Minerva Relais is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

14 december 2026, 4 dgn
Brussel
 375

Bekijk ook deze aanbiedingen

Casablanca Suites

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Calella? Appartement Casablanca Suites is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 474 reizigers beoordelen Appartement Casablanca Suites gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Casablanca Suites, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Casablanca Suites vandaag nog!

Vanaf

 278

Wellton Riga

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Riga? Hotel Wellton Riga en Spa is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 868 reizigers beoordelen Hotel Wellton Riga en Spa gemiddeld met een 9. Ook beschikt het hotel over vele faciliteiten waaronder een spa. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Wellton Riga en Spa, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Letland? Boek jouw vakantie naar Hotel Wellton Riga en Spa vandaag nog!

Vanaf

 317

Finca Isabel

Soort:
Het zwarte van de lava, een witte finca en een blauw zwembad rustig verscholen op een plek waar het lijkt alsof er eeuwen geleden een bijzonder natuurverschijnsel heeft plaatsgevonden. En daaromheen sieren de wijngaarden en de fruitbomen. Het zijn de wonderschone contrasten van Finca Isabel.

Ik sta samen met eigenaresse Clara bij het zwembad en tja, hoe zal ik het zeggen? 'Het lijkt wel alsof er jaren geleden een enorme meteoriet ter aarde is gestort hier in het midden.' Precies op de plek waar de finca met dit mooie zwembad ligt. 

'Bijna goed', lacht Clara. 'Het is een eruptie van duizenden jaren geleden.' De zon knipoogt hoog aan de hemel als een verdwaald wolkje passeert en langzaam droom ik weg naar jaren en jaren geleden toen deze plek nog een wild en ruig lava landschap was. Met zover je kon kijken een onherbergzaam en ondoordringbaar landschap.

'Kom!' Samen lopen we verder de krater in met om ons heen wijngaarden en fruitbomen. Dus zo voelt een oase, bedenk ik me. En dan komen we bij de grot van puur natuur. 'Hier is het altijd koeler, dus mocht je de zon zat zijn.' Het 8000 m2 terrein blijft me bij elke pas verbazen van schoonheden die ik nog nooit zo bij elkaar zag. En dan wil ik dolgraag naar binnen in het landhuis uit de 18e eeuw met de twee appartementen. Ingericht in dezelfde originele stijl van het eiland. 'Aan de andere kant van het zwembad is jouw studio', en Clara geeft me de sleutel. Rustig slenter ik er naartoe. Even blijf ik staan en kijk naar deze wonderlijke wereld. Ik zucht diep. De rust waait zachtjes rond de krater die nog steeds uitbarst, maar nu van geluk.

Vanaf

 691