Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

La Griffe Roma

🇮🇹Italië
Rome
hotel
Logies
Op zoek naar een bruisende stedentrip naar Rome? In het hart van de Eeuwige Stad ligt La Griffe Roma, een charmant 5-sterrenhotel in een voormalig paleis aan de Via Nazionale. Je start je dag met panoramisch uitzicht op de daken van Rome vanaf het dakterras met bar en restaurant. De metro Repubblica ligt op slechts enkele meters, ideaal om alle hoeken van de stad te ontdekken! De kamers bieden modern comfort, terwijl het hotel een stijlvolle combinatie is van elegant historisch karakter en gemak van vandaag de dag. Benieuwd geworden naar deze parel? Lees dan snel verder en boek jouw stedentrip vandaag nog bij D-reizen!

La Griffe Roma is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

1 maart 2026, 4 dgn
Charleroi
 315

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Cortijo Salinas

Soort:

Wat een uitzicht… terwijl ik onder de pergola zat, kleurde het laatste zonlicht de heuvels goud en streek er een weldadige stilte neer over het land. Hier, tussen Cádiz en Málaga, in het hart van de Sierra de Grazalema, vond ik een plek die tegelijk groots en intiem voelt. In de verte lonken witte dorpjes op heuveltoppen - Grazalema, Zahara, Ronda - maar mijn hart bleef liever nog even hier. Bij een glas huisgemaakte kweepeerlikeur en de warme glimlach van Isabel, die haar gasten met oprechte aandacht omringt.

Hotel Cortijo Salinas ligt op een uitgestrekt landgoed van maar liefst 150 hectare, omgeven door natuurpracht en rust. De voormalige boerderij is omgetoverd tot een charmant hotel, waarin elegantie en eenvoud hand in hand gaan. Gasten verblijven in comfortabele superior kamers met balkon of terras, en genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet. Tot de voorzieningen behoren een panoramisch zwembad, een restaurant met streekgerechten, een kleine kapel en zelfs een traditionele arena. Alles hier ademt gastvrijheid, kwaliteit en een vleugje Andalusisch karakter.

Vanaf

 531

Anda Barut Collection

Soort:
In dit hotel moet je geweest zijn. Anda Barut Collection in Didim is de nieuwste aanwinst van Barut en wat een luxe! Dit nieuw gebouwde hotel heeft een prachtig panoramisch uitzicht over de baai van Didim. Er zijn diverse restaurants waar je smult van culinaire gerechten, er is een mooie wellness en er zijn meerdere zwembaden. Het hotel heeft ook een privestrand waar je een frisse duik kan nemen in de azuurblauwe zee van Turkije. Om nog maar niet te spreken over de kamers. Kies je een kamer in het Adults Only of in het familiegedeelte? Met een moderne inrichting en de ruimte die je hebt, voel je je er helemaal thuis. Na een dagje relaxen leef je je uit in het Entertainment Park met ziplines, sportvelden, een klimmuur, glijbanen en vele waterzones. Je viert hier de ultieme familievakantie. En wil je hier liever als stel naartoe? Er zijn ook Adult Only gedeeltes, ideaal!

Vanaf

 1.757

Renaldo

Soort:
Appartementen Renaldo in hartje Sölden, hebben alles wat je nodig hebt voor een wintersportvakantie. Je kunt je eigen potje koken. Rondom liggen vele restaurants waar je heerlijk kunt dineren. De skibus stopt voor de deur, die je in no time naar de skilift brengt. De prachtige pistes van Sölden zullen je wintersporthart harder doen kloppen.

Vanaf

 1.100

Nagi Beach

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Gumbet? Hotel Nagi Beach is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1247 reizigers beoordelen Hotel Nagi Beach gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Nagi Beach, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Nagi Beach vandaag nog!

Vanaf

 422