Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Principe di Villafranca

🇮🇹Italië
Palermo
hotel
Dit hotel ligt in het centrum van Palermo. Ontspan in de stijlvolle lounge met bibliotheek of blijf actief in de fitnessruimte. Het historische centrum ligt op ongeveer een kilometer afstand. Bezoek bezienswaardigheden of ga een middagje shoppen in de buurt. Na een dag vol indrukken geniet je van lokale gerechten in de nabijgelegen restaurants. Dit hotel is een ideale uitvalsbasis voor je bezoek aan Palermo.

Principe di Villafranca is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

18 mei 2026, 4 dgn
Rotterdam
 544

Bekijk ook deze aanbiedingen

Green Garden Suite

Soort:
Als je op zoek bent naar een kleinschalig en modern 4-sterren All Inclusive hotel, dan is Green Garden Suite de perfecte keuze! Je verblijft in comfortabele, maar vooral ruime Familiesuites die van alle gemakken zijn voorzien en je vakantie tot een aangenaam verblijf maken. De accommodatie heeft een rustige ligging, maar toch ben je binnen korte tijd in het centrum van Alanya. Green Garden Suite beschikt over een fijn privéstrand en een zwembad waar je geniet onder de Turkse zon. Bij naastgelegen zusterhotel Green Garden Resort maak je gebruik van de diverse restaurants met heerlijke Turkse én internationale gerechten. De kids vermaken zich uitstekend bij de miniclub terwijl jij ontspant in het Turks bad. Wat wil je nog meer?

Vanaf

 765

Seaside Los Jameos

Soort:
Aan de stranden Playa de los Pocillos en Playa Matagorda ligt, gescheiden door slechts de boulevard van Puerto del Carmen, het sfeervolle en comfortabele Seaside Los Jameos. Even de boulevard oversteken en je staat dus al heerlijk met je voeten in het zand, dat is toch wel een echt vakantiegevoel! Na een heerlijke wandeling over de boulevard kom je in het centrum van Puerto del Carmen terecht, waar je lekker uit eten kunt gaan of een terrasje kunt pakken. Mocht je liever heerlijk in het hotel blijven? Boek dan je vakantie o.b.v. Halfpension óf All Inclusive en geniet van de culinaire verrassingen die de koks van het hotel voor je in petto hebben. Het hotel is gebouwd in traditioneel Lanzarote-stijl geïnspireerd door de bekende architect César Manrique. Natuurlijk is er naast de looks van dit hotel ook gedacht aan activiteiten en ontspanning voor haar gasten. Het hotel biedt diverse sportmogelijkheden en activiteiten aan. Voor meer ontspanning, kun je tot rust komen in de Spa of in de twee zwembaden. Kinderen kunnen zich overdag uitleven in de nieuwe kids area met een zwembad met waterglijbanen, een speeltuin en een splashpool, evenals de miniclub. Er is een dagelijks entertainmentprogramma met o.a. shows en live muziek. Kortom dit hotel is geschikt voor jong en oud. Zeg nou zelf, dit klinkt toch als het ideale hotel? TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 939

Amousso Bay Villas

Het uitzicht vanaf de Amousso Bay Villas verveelt geen seconde! Je kijkt namelijk uit op de baai van Amousa; een klein strand aan de oever van de Ionische Zee. De heuvels zijn met groen bedekt en de strakblauwe lucht maakt het plaatje helemaal af. Het lijkt wel een schilderij!

Je vindt de Amousso Bay Villas in Marantochori, een klein en rustig dorp in het zuidelijke deel van Lefkas. De moderne villa's zijn van alle gemakken voorzien, dus je komt hier helemaal tot rust. Begin de dag met een duik in het privézwembad en sluit af met een gezellige barbecue. Hoewel je hier eigenlijk niet weg hoeft, is het zeker de moeite waard om de omgeving te verkennen. Breng een bezoek aan het vissersdorpjes Vasliki en schuif gezellig aan bij één van de vele restaurants. Gastheer Stathis geeft jou graag tips!

Vanaf

 873