Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Porta Felice

🇮🇹Italië
Palermo
hotel
Logies
Dit charmante boutique hotel in hartje Palermo ligt op een paar minuten lopen van de gelijknamige barokke stadspoort. De ligging van het hotel is sowieso een pluspunt. Want het bevindt zich in de hipste wijk van Palermo Kalsa. Een levendige buurt vol gezellige barretjes, trendy eetplekken, sfeervolle pleinen en prachtige gerestaureerde palazzi. Kalsa is dus al een feestje op zich, maar ook het hotel heeft van alles te bieden. Wat dacht je van de dag goed beginnen met een uitgebreid ontbijt op het dakterras, mét uitzicht over de stad. En na een dag vol sightseeing ontspan je opperbest in de wellness, waar de sauna, het stoombad en de jacuzzi al op je wachten.

Porta Felice is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

18 mei 2026, 4 dgn
Rotterdam
 609

Bekijk ook deze aanbiedingen

Royal Azur Thalasso

Soort:
Verblijf je in dit hotel, dan sla je twee vliegen in één klap. Je komt helemaal tot rust aan het zwembad en het fijne privéstrand. Maar als je geïnteresseerd bent in het echte Tunesië dan bezoek je de stad Hammamet. Je kiest zelf waar je zin in hebt. En zo geldt dat ook voor het diner. Smul van heerlijke couscous uit de Tunesische keuken of geniet van grill , Italiaanse of Aziatische gerechten. De kamers zijn modern en comfortabel en tijdens je vakantie ontbreekt het je hier aan niets.

Vanaf

 770

Cruise Only van IJmuiden naar Curaçao

Soort:
WEGENS SUCCES TERUG IN HET AANBOD! Ook in de winter van 2026/2027 bieden we weer cruises aan met vertrek naar én vanaf Curaçao aan! Corendon heeft eind 2024 een groot en exclusief contract met de Engelse rederij Ambassador Cruise Line getekend, waardoor er voor het eerst sinds lange tijd weer cruises met vertrek en aankomst Curaçao mogelijk zijn! Op 30 oktober 2026 zal de elegante 4*+ Renaissance een 27-daagse cruise maken vanuit IJmuiden naar Curaçao via maar liefst 10 unieke bestemmingen in het Caribisch Gebied. Kijk snel naar het fantastische aanbod!

Vanaf

 2.599

El Olivar Palace Marrakech

Soort:
El Olivar Palace Marrakech is zo'n adres dat twee vakantiewensen tegelijk afvinkt: de magie van Marrakech én een plek waar je daarna weer rustig kunt landen. Je verblijft in een resortsetting met Marokkaanse sfeer, en dankzij all inclusive laat je het regelwerk lekker even aan iemand anders over. Dat voelt ontspannen vanaf dag één. En als je met kinderen reist: het scheelt je verrassend veel “wat gaan we nu doen” momenten. Qua ligging zit je slim. Het hotel ligt aan de Route de l'Ourika, dus je zit niet midden in de stadsdrukte, maar je bent er zó als je de souks en pleinen op wilt. Handig ook dat bekende trekpleisters zoals het Bahia paleis op afstand liggen die prima te overbruggen is met een taxi of het openbaar vervoer. Overdag duik je de stad in voor geuren, kleuren en onderhandelen alsof je het al jaren doet. Daarna kom je terug op je eigen tempo, met ruimte om te relaxen en weer op te laden. Wil jij een Marrakech trip met een comfortabele basis en zo min mogelijk geregel? Dan is dit er eentje om te bewaren en je reisperiode op vast te prikken.

Vanaf

 437