Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Santa Brigida

🇮🇹Italië
Napels
hotel
Logies en ontbijt
Ben je op zoek naar een stijlvol verblijf in het hart van Napels? Hotel Santa Brigida, een 4-sterren boetiekhotel gelegen in de historische binnenstad, biedt een unieke ervaring met zijn elegante design en moderne voorzieningen. Op slechts 200 meter van het Castel Nuovo en in de nabijheid van het Teatro San Carlo en het Koninklijk Paleis, is dit hotel de ideale uitvalsbasis om de stad te verkennen. De kamers zijn voorzien van airconditioning, een eigen balkon en een flatscreen-tv. Begin je dag met een continentaal ontbijtbuffet en geniet van de persoonlijke service die het hotel biedt. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ontdek het beste van Napels vanuit Hotel Santa Brigida!

Santa Brigida is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

26 november 2026, 4 dgn
Charleroi
 322

Bekijk ook deze aanbiedingen

The New Yorker Hotel by Lotte Hotels

The New Yorker Hotel by Lotte Hotels behoort al jaren tot één van de bekendste en populairste hotels in het hart van Manhattan. Het staat bekend om zijn Art Deco design en dateert uit 1930. Het hotel is gelegen op 34th Street en 8th Avenue en heeft vele faciliteiten zoals een koffiehoek, een bar, twee restaurants en een fitnessruimte. Tegenover het hotel vindt u Madison Square Garden en Penn Station en iets verder het bekendste warenhuis van New York Macy's. De kamers zijn verzorgd en netjes ingericht en alle voorzien van een flatscreen tv en koffiefaciliteiten.

Vanaf

 1.060

Villa Riga

Soort:

Een traditionele Spaanse flair gecombineerd met een hedendaags gevoel voor stijl. Ik ben fan van Villa Riga, het adresje van het Britse koppel Steven en Vivienne. Het ziet er fantastisch uit en de locatie is meer dan goed. Je verblijft hier namelijk in het hart van de Costa del Sol, tussen Malaga en Marbella. Oftewel, relaxen en ontdekken zijn hier perfect te combineren!

De villa is gelegen in badplaats Benalmádena, op een rustig plekje vlak bij het centrum. Wat mij betreft de ideale uitvalsbasis voor een heerlijke zonvakantie in het zuiden van Spanje. Aan de ene kant ligt de zee aan je voeten en de prachtige, goudgele zandstranden. Anderzijds vind je er cultuur, historie en een heerlijke gastronomie. Hoe fijn is het dat je alle kanten uit kunt? Maar het hoeft niet! In de villa zelf is het ook genieten geblazen: lekker languit op een ligbed met een spannend boek, af een toe een verfrissende duik in je eigen zwembad en een keuken waar alles op- en aanzit. Tip van mij: bezoek de lokale markt voor dagverse vis en maakt deze zelf “thuis” klaar. Trek daar een flesje Verdejo bij open et voilà! Wat wens je nog meer?

Vanaf

 1.237

Finca Las Laderas

Soort:

Bijna 10 jaar geleden werd de Duitse Elke Sellmann hoteldebotel verliefd. Verliefd op Lanzarote, op haar man en schilder Juan die ze daar ontmoette én verliefd op een bouwval dat midden in het fascinerende lavalandschap van het eiland lag. En nu ik zelf in hun Finca Las Laderas op Lanzarote ben geweest, begrijp ik wel waarom!

Tijdens de jaren van de verbouwing zagen Elke en Juan hoe de ruïne van de oude boerderij die ze samen kochten, langzaam maar zeker veranderde in hun thuis. En niet alleen dat van henzelf, maar ook dat van hun gasten. In de finca bouwden ze namelijk ook mooie appartementen voor rustzoekers zoals ik. Daarbij lieten ze zoveel mogelijk details van de authentieke boerderij in tact. Ook de schilderwerken van Juan zijn in de appartmenten te bewonderen. Elke wees me in mijn appartementje zelfs op de steen waaraan ooit de ezel werd vastgebonden! Tegenwoordig bestaat de finca uit vijf appartementen en wonen Elke en Juan hier zelf niet meer. Wel zijn ze nog elke dag te vinden in en rondom dit prachtige verblijf.

Overal voel je het onbegrensde doorzettingsvermogen en de grote hoeveelheid liefde die Juan en Elke hebben gestoken in de verwezenlijking van hun droom. En toen ik eenmaal met een schaaltje olijven en een koud drankje aan het zwembad zat en het zwarte zand en de spierwitte finca zag glinsteren in het zonlicht, werd ik ook verliefd. Tot over mijn oren op Finca Las Laderas.

Vanaf

 618