Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

AXYHOTELS InnStyle Milano

🇮🇹Italië
Milaan
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Milaan? AXYHOTELS InnStyle Milano is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2994 reizigers beoordelen AXYHOTELS InnStyle Milano gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van AXYHOTELS InnStyle Milano, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar AXYHOTELS InnStyle Milano vandaag nog!

AXYHOTELS InnStyle Milano is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

7 januari 2027, 5 dgn
Düsseldorf
€ 454

Bekijk ook deze aanbiedingen

NH Lisboa Campo Grande

Soort:
Nippen aan een aperol spritz op het terras, terwijl je uitkijkt over een groen stadspark. Dat is pas ontspannen na een dag vol indrukken. Binnen een kwartier wandel je naar een indrukwekkend museum vol Oosterse en Europese kunst. Of je staat voor een van de grootste bibliotheken van het land. De stad zelf ontdek je al slenterend door levendige straten en sfeervolle wijken. Na een dag vol indrukken kom je tot rust in een moderne kamer met een fijn bed en een kussen naar keuze. De ligging van deze accommodatie maakt het makkelijk om alles uit je stedentrip te halen. En wil je even niets? Dan is er altijd nog de bar of de sauna.

Vanaf

€ 293

Pharaoh Azur Resort

Soort:
Dit resort is precies goed voor een zonvakantie in Egypte. Dit hotel heeft 357 kamers met balkon of terras, dus je pakt elk moment mee van vroege koffie tot late zeebries. Bij dit resort start je met ontbijt in het restaurant en duik je daarna het binnenzwembad in of het buitenbad in de zon. Reis je met kids? Dan is het kinderbad met glijbanen hun favoriete hang out. Op het privé zandstrand ligt je ligbed al te wachten en bij het Beach Restaurant schuif je aan met uitzicht op zee. Even opladen doe je in de spa met sauna, stoombad en jacuzzi. 's Avonds kies je bij dit resort uit meerdere keukens, van Italiaans tot oosters. Zo voelt strandvakantie ineens heel makkelijk.

Vanaf

€ 983

Quartier Latin

Soort:
Het hotel bevindt zich in het stadscentrum nabij de voetgangerspoort aan een uitgestrekt, prachtig aangelegd plein met een terras, waterpartij en beplantingen. Enerzijds is er de volledig gerestaureerde 18e eeuwse Jezuïetenkerk in barokstijl, anderzijds de hedendaagse en functionele nieuwe vleugel, getooid met een elegant glasraam. Het geheel zorgt voor de harmonieuze verbinding van twee qua stijl totaal verschillende gebouwen. De wellness van dit hotel is een typisch voorbeeld van een 'Zen centre' met een natuurlijke decoratie en een technologie welke is aangepast aan de behoefte van de gast.

Vanaf

€ 227