Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

YOTEL London Shoreditch

🇬🇧Groot-brittannie
Londen
hotel
Logies

YOTEL London Shoreditch is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

15 januari 2027, 4 dgn
Münster
€ 210

Bekijk ook deze aanbiedingen

Almada Wine House

Soort:
Hier is het heerlijk kleinschalig genieten. Negen appartementen met elk een eigen inrichting die geïnspireerd is op de wijnregio's van Portugal. En ook nog eens van alle gemakken voorzien zoals een volledig uitgeruste kitchenette. De ligging is ideaal in het historische hart van de stad. Hierdoor wandel je zo naar de bezienswaardigheden of shop je bij de vele winkels. Terug bij je appartement geniet je in de gezellige wijnbar van een uitgebreide selectie wijnen uit de eigen wijngaard en neem je de dag nog even door.

Vanaf

€ 266

Best Lloret Splash

Soort:
Kom van 4-sterrenhotel Best Lloret Splash genieten in het altijd gezellige Lloret de Mar. Daar heb je grandioze dagen aan het zwembad en in het waterpark. Naast dat deze faciliteiten de ultieme verkoeling bieden in de Spaanse zon, ontwaken ze het kind in jou en je reisgezelschap. Ervaar eindeloos enthousiasme samen je vrienden of je familie bij best Lloret Splash. Ook voor gezinsvakantie met kinderen is dit hotel namelijk uitermate geschikt. Roetsj van de glijbanen, laad de energie weer op in het buffetrestaurant en pak je welverdiende rust in de hotelkamers. Ook zijn er verschillende bars, die jou met alle liefde een drankje serveren. Kortom; alles is voorzien voor een gezellige vrienden- of familievakantie in Lloret de Mar. Reserveer jouw verblijf nu bij Best Lloret de Mar.

Vanaf

€ 309

Alpina

Soort:
Dit mooi gelegen hotel is alles waar je naar op zoek bent voor een actieve en ontspannen vakantie. In de wellnessruimte vind je onder andere een zwembad, een jacuzzi en twee sauna's. Heerlijk om gebruik van te maken na een fantastische wandeling of fietstocht door de bergen die het prachtige Salzburg te bieden heeft.

Vanaf

€ 341

Trulli Damor

Soort:

Wat een bijzondere combinatie: de rust van het platteland, het karakter van historische trulli en het comfort van nu. Bij Trulli Damor voelt alles ontspannen aan. De geur van dennennaalden mengt zich met lavendel uit de tuin, de lucht trilt zachtjes van de warmte en vanuit mijn ligstoel zie ik hoe de zon het witte steenwerk goud kleurt. Carmela en Pasquale, de nieuwe eigenaren, geven deze plek een frisse ziel. Met slimme extra's en oprechte aandacht zorgen ze ervoor dat je je meteen thuis voelt. Terwijl ik een glaasje inschenk aan de buitenbar, hoor ik iemand lachen bij het zwembad - dit is het soort plek waar vakantie vanzelf gebeurt.

De drie trulli en twee casa's zijn elk met zorg ingericht en krijgen binnenkort allemaal een eigen kitchenette. In de tuin liggen fijne hoekjes verscholen tussen het groen, met een buitenkeuken, barbecue en loungestoelen onder een slimme pergola die zelfs wind of regen buiten houdt. Er zijn fietsen beschikbaar om de kronkelige wegen naar Locorotondo of Martina Franca te ontdekken, en wie wil, boekt een massage op de kamer. Ook praktisch is er aan alles gedacht: van een laadpaal voor je auto tot een wasruimte en elektronische sleuteltoegang. En bij aankomst ligt er iets lekkers voor je klaar. Een klein gebaar, groots welkom.

Vanaf

€ 563