Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Marriott London Regents Park

🇬🇧Groot-brittannie
Londen
hotel
Logies
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in Londen? Het 4-sterren Hotel Marriott London Regents Park biedt alles voor een geslaagde stedentrip. Gelegen in de rustige wijk Swiss Cottage in Camden, op korte loopafstand van Regent’s Park en de London Zoo, is dit hotel de perfecte uitvalsbasis om de stad te verkennen. Met ruime kamers, een groot zwembad en het populaire Italiaanse restaurant Carluccio’s zorgt dit hotel voor een aangenaam verblijf. Ontdek het beste van Londen en boek je verblijf bij D-reizen!

Marriott London Regents Park is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

15 januari 2027, 4 dgn
Münster
€ 350

Bekijk ook deze aanbiedingen

Opera D Antin

Soort:
Ben je op zoek naar een charmant verblijf in het hart van Parijs? Het 3-sterren Hôtel Opéra d'Antin biedt een elegante ervaring direct naast het beroemde warenhuis Galeries Lafayette en op slechts 450 meter van de Opéra Garnier. Met zijn art-decostijl en moderne voorzieningen is dit hotel de perfecte uitvalsbasis voor zowel ontspanning als het verkennen van de stad. Geniet van comfortabele kamers, een gezellige bar en de nabijheid van talrijke bezienswaardigheden. Of je nu de historische schatten van Parijs wilt ontdekken of wilt genieten van het bruisende stadsleven, Hôtel Opéra d'Antin brengt het beste van de Lichtstad binnen handbereik. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen en ervaar de magie van Parijs!

Vanaf

€ 697

Hotel Neuhaus Zillertal Resort

Soort:
Op zoek naar een super comfortabel hotel voor je wintersportvakantie? Of wil je even helemaal opladen onder de Oostenrijkse zon? Zowel in de winter als de zomer is Neuhaus Zillertal Resort in het centrum van Mayrhofen een heerlijke plek om te verblijven. Er is hier volop ruimte om te ontspannen. Kom helemaal tot rust in de romantische tuin van het hotel of ga wandelen in de Alpen. Wintersporters kunnen hun hart ophalen, met 200 kilometer aan piste in de omgeving. Om vervolgens bij te komen in de spa van het hotel. Zie jij jezelf al genieten van een (ski)vakantie in Oostenrijk? Boek dan snel je verblijf bij Hotel Neuhaus Zillertal Resort!

Vanaf

€ 1.384

Secrets Bahia Real Resort & Spa

Soort:
Genieten staat centraal in Secrets Bahia Real Resort & Spa (voorheen Gran Hotel Atlantis Bahia Real). Luxe en stijl typeren dit prachtige hotel, dat direct aan het strand van Corralejo in Fuerteventura ligt en uitzicht biedt op de eilanden Lobos en het naastgelegen Lanzarote. Wat is het heerlijk wegdromen met het ruisen van de zee op de achtergrond. Drink een zomerse cocktail met zicht op zee. Dat is een fijn aperitief voordat je heerlijk gaat dineren in een van de zeven uitstekende restaurants. Mocht het weer iets minder warm zijn, duik je lekker de 3000 m² grote spa in. Cadeautje voor jezelf boek een massage, zodat je uitgerust en soepel weer naar huis gaat na je vakantie. En dan maar proberen dat heerlijke vakantiegevoel van je verblijf in Secrets Bahia Real zo lang mogelijk vast te houden.

Vanaf

€ 1.139

Amarandos Villas

Het is vroeg in de ochtend, maar deze eerste dag tijdens mijn vakantie op Lefkas kan nu al niet meer stuk. De zon schittert op het water. Ik houd mijn haren vast terwijl die typische en door mij zo geliefde Lefkas-wind me alweer tegemoet wappert. Ik geniet terwijl ik langzaam met de ferry het eiland nader. En dan ineens, uit het niets doemt het op aan mijn rechterhand.

Grenzend aan het azuurblauwe water van de Ionische zee liggen prachtige witte villa's. Gauw kijk ik om me heen. Het Grieks mannetje verderop, hij weet het vast! Ik loop naar hem toe en wijs naar die pracht in de verte. “Wat is de naam van die villa's?”, wil ik uitschreeuwen van enthousiasme. Want je begrijpt: daar moet ik naar toe. “Amarandos Villas”, zegt hij terwijl hij me uit mijn lijden verlost. Ik glimlach en ga naast hem zitten.

“Amarandos, en dat is niet zomaar”, begint hij. “Amarandos is namelijk een beroemd en zeldzaam plantje op Lefkas. Het heeft schitterende gele bloemetjes en ruikt het hele jaar door heerlijk. En waar groeit het? Vlakbij de zee tussen de rotsen.” Ik zucht en ontdek weer: het geluk overvalt je letterlijk waar je bijstaat.

Vanaf

€ 765