Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Arion Athens

🇬🇷Griekenland
Athene
hotel
Logies en ontbijt

Arion Athens is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

27 januari 2027, 4 dgn
Eindhoven
 239

Bekijk ook deze aanbiedingen

Occidental Atenea Mar

Soort:
Dit fijne hotel is een adults-only (18+) hotel, perfect voor als je op zoek bent naar rust en ontspanning. Het geweldige zwembad van het hotel is een echte retreat, zeker in combinatie met het heerlijke terras. Voor een relaxed dagje Spaanse zon loop je in no-time naar het Nova Mar Bella-strand. De fitnessruimte is er voor een portie inspanning, waarna het heerlijke diner in het mediterrane à-la-carte restaurant, el Comedor, je nog beter smaakt. Of ontdek een van de vele restaurants en bars aan de nabijgelegen boulevard. In de comfortabele kamers met heerlijke bedden is het genieten van een ultieme nachtrust.

Vanaf

 210

Fuente La Teja

Soort:
Met een opgelucht gezicht verruil ik mijn stevige wandelschoenen voor een paar luchtige teenslippers. De wandeling vandaag langs oude vulkanen was indrukwekkend en mooi, maar ik verheug me nu ook op een duik in het zwembad. Achterin de prachtig aangelegde tuin zie ik mijn gastvrouw Celia in de hot tub zitten, samen met haar goede vriend Adrian. “Hoi Eliza!”, groeten ze vriendelijk. “Eet je vanavond een lekker visje met ons mee?” Dat laat ik me geen twee keer zeggen. De ruimte rondom de buitenbarbecue is sfeervol en gezellig. We zitten er regelmatig met meerdere gasten aan de grote houten eettafel. Allerlei verhalen passeren de revue: van ieders belevenissen op het groene eiland La Palma tot wetenswaardigheden over de herkomst van de uiteenlopende gasten hier. Totdat het iedere avond weer eventjes muisstil wordt: het moment waarop de zon zo voor onze ogen in de Atlantische Oceaan zakt. Een dagelijks schouwspel, dat nooit zal vervelen!

Vanaf

 714

Son Calo

Soort:
Op een pleintje in het dorpje Petra op Mallorca zet ik na een lange rit mijn auto langs de kant. Tijd voor een kop koffie! Ik kijk om me heen en zie naast een paar palmbomen een mooi groot, geel pand. Daar tegenover, bij een klein cafeetje, besluit ik plaats te nemen op het terrasje. Een typisch Spaanse ober met donker haar groet me. Ik bestel een espresso en zeg hem dat hij het goed voor elkaar heeft op deze plek. “Bedankt!” Hij glundert, duidelijk trots op de plek waar hij woont. “Verblijf je hier?” vraagt hij me. Ik vertel hem dat ik nog geen plekje heb voor vanavond, maar gewoon lekker over het eiland aan het toeren ben. “Ah! Laat me je helpen!”

Een half uur later weet ik ineens alles over de plek waar Oliverio, de ober, als kind vaak logeerde. Son Calo, een plekje dat pas sinds kort de deuren opende als gastenverblijf. Niet ver van zijn café. Ik besluit een kijkje te nemen en bedank Oliverio voor de lekkere koffie en het hartelijke praatje.

Wanneer ik het landgoed van Son Calo oprijd, kan ik alleen maar vol verwondering om me heen kijken. Oliverio had gelijk: het is hier betoverend mooi. Ik zet mijn auto langs de weg en loop naar binnen, waar een vriendelijk ogende man staat. Hij kijkt op en begroet me. Wanneer ik hem vertel over Oliverio verschijnt een glimlach op zijn gezicht. Hij begint te vertellen over hun band vroeger en over de geschiedenis van dit huis. Juan groeide hier op, en hij niet alleen. De finca is van generatie op generatie overgegaan en bestaat al ruim 200 jaar. Terwijl ik luister naar Juan kijk ik naar de bruine luikjes van de grote Spaanse woning. Wat een prachtig plekje!

Vanaf

 571