Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

ibis Paris Alésia Montparnasse

🇫🇷Frankrijk
Parijs
hotel
Logies en ontbijt
Hier slaap je in het hart van Montparnasse. Winkels, parken en niet onbelangrijk, de metro, alles om de hoek. Wel zo fijn om de stad met gemak te verkennen. Begin de dag eerst met een goed ontbijt en ga op pad. Er is genoeg te zien in deze prachtige stad. En terug na een dag slenteren geniet je van een drankje in de gezellige bar. Op naar weer een nieuwe dag.

ibis Paris Alésia Montparnasse is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

4 september 2026, 4 dgn
 338

Bekijk ook deze aanbiedingen

Travellers Beach Club

Soort:
Direct aan de Indische Oceaan ligt een oase van ontspanning en avontuur. Geniet van ruime, comfortabele kamers en neem een verfrissende duik in één van de zwembaden. Ontspan in de spa met verkwikkende massages of proef heerlijke gerechten in diverse restaurants, van authentieke Swahili smaken tot internationale favorieten. Zin in actie? Ontdek het kleurrijke onderwaterleven tijdens een snorkeltocht langs het koraalrif of verken de omgeving. Breng ook een bezoek het bruisende Mombasa, met zijn historische forten, levendige markten en rijke cultuur.

Vanaf

 854

Aris

In het relaxte Paleochora in het zuiden van Kreta wacht Hotel Aris op je. Dit 3-sterrenhotel ligt aan de rand van de oude binnenstad en ademt een fijne, persoonlijke sfeer. Je merkt meteen dat dit een plek is waar rust en aandacht centraal staan. In de groene tuin vind je verschillende hoekjes om lekker neer te ploffen met een boek. Zin in strand? Binnen een korte wandeling sta je met je voeten in het zand. Ook het centrum ligt dichtbij, ideaal voor een avondje taverne ontdekken. Extra leuk: Hotel Aris heeft een creatieve, kunstzinnige vibe die je overal terugziet. Tijd om Paleochora te ontdekken? Bekijk snel de prijzen en boek jouw verblijf bij D-reizen!

Vanaf

 477

Rocha Brava

Soort:
Boven op een klif en vlak bij het pittoreske vissersdorp Carvoeiro ligt dit vakantiepark. De witgeschilderde appartementen liggen verspreid over het park en zijn omzoomd door frisgroene grasvelden en paarse bougainvilles. Doordat het park ruim is opgezet heb jij alle rust voor je Portugese siësta. Zonnebril op, boekje erbij en genieten maar. Bij lekkere trek duik je de eigen keuken in of bestel je een gegrild visje in restaurant 'O Farol'. Viva! Proost, op een fijne vakantie.

Vanaf

 742