Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Good Morning Berlin City West

🇩🇪Duitsland
Berlijn
hotel
Logies

Good Morning Berlin City West is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

31 januari 2027, 4 dgn
Keulen
 240

Bekijk ook deze aanbiedingen

Wakeup Copenhagen Carsten Niebuhrsgade

Soort:
Dit rustig gelegen hotel aan de rand van het centrum is een prima uitvalsbasis. Vanuit je comfortabele kamer heb je panoramisch uitzicht over de stad. Er ligt een pretpark vlakbij en ook het centrum is gemakkelijk te bereiken. Struin door trendy wijken of maak een leuke rondvaart. Veel plezier!

Vanaf

 334

Idea Roma Nomentana

Soort:
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in Rome? Ontdek het 3-sterrenhotel Sotel Nomentana Roma, gelegen in een rustige woonwijk tussen de Via Nomentana en de Via Tiburtina. Dit hotel biedt functionele kamers met grote bedden en een uitgebreid ontbijt met zelfgemaakte zoete deegwaren. Met het openbaar vervoer ben je in ongeveer 30 minuten in het historische centrum van Rome. De nabijheid van metrostation Ponte Mammolo op lijn B maakt het eenvoudig om de stad te verkennen. Of je nu komt voor de rijke geschiedenis, het heerlijke eten of de prachtige architectuur, Sotel Nomentana Roma is een ideale uitvalsbasis voor jouw Romeinse avontuur. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen en geniet van alles wat Rome te bieden heeft!

Vanaf

 232

D8 Hotel

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Budapest? Hotel D8 Hotel is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 496 reizigers beoordelen Hotel D8 Hotel gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel D8 Hotel, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Hongarije? Boek jouw vakantie naar Hotel D8 Hotel vandaag nog!

Vanaf

 216

Nakou Village

Samen met mijn goede vriend Manos zit ik in de haven van Heraklion. Na een heerlijk drankje gedronken te hebben, vraagt hij waar ik vandaag naartoe wil. En terwijl ik antwoord gaf, toeterde een auto mijn zinnen weg. “Verrassing, we gaan naar het zonnige zuiden!” Direct staat Manos op en we stappen in. We rijden richting Ierapetra, de meest zuidelijke stad van Kreta en zelfs Europa. En daar verderop, middenin de natuur, duikt opeens een wit huis op. Het lijkt wel een paleis.

De hartverwarmende eigenaren van Nakou Village staan ons met open armen op te wachten. Vol bewondering kijk ik om me heen. Het verblijft heeft witte muren, kleurrijk Grieks antiek en overal zitjes zodat je uren kan turen over de strakblauwe zee. Er is een schitterende tuin en ik zie het heerlijke zwembad al liggen. Ik kan niet wachten om de binnenkant van de kamers te zien. Alles is wit, waardoor het rust uitstraalt. Het kleurrijke antiek met de moderne aspecten laat het luxe aanvoelen.

Het zwembad ziet er erg uitnodigend uit, maar voor nu laat ik dit even achter me. Samen met Manos ga ik Ierapetra verkennen. Je vindt hier de leuke winkeltjes en de gezelligste restaurantjes. Ik geniet van het Griekse leven en kan niet wachten tot morgen. Dan ga ik heerlijk ontspannen bij het zwembad en genieten van het eindeloos mooie zeezicht.

Vanaf

 789