Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Copenhagen Admiral

🇩🇰Denemarken
Kopenhagen
hotel
Logies en ontbijt
Verblijf in een schitterd, voormalig pakhuis uit de 18e eeuw. Hier waan je je helemaal terug in de tijd. Dit hotel ligt aan het water en vanuit het hotel loop je zo naar het Koninklijk Paleis Amalienborg. Verder bezoek je uiteraard het wereldberoemde standbeeld de Kleine Zeemeermin en de gezellige Nyhavn. En na een dag sightseeing en ontdekken geniet je van de gerenoveerde kamers in het hotel.

Copenhagen Admiral is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

29 juni 2026, 4 dgn
Eindhoven
 803

Bekijk ook deze aanbiedingen

Go Osterport

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Kopenhagen? Hotel Go Hotel Osterport is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 8802 reizigers beoordelen Hotel Go Hotel Osterport gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Go Hotel Osterport, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Denemarken? Boek jouw vakantie naar Hotel Go Hotel Osterport vandaag nog!

Vanaf

 306

Mary Hotel Alanya

Soort:
Mary Hotel Alanya is gemaakt voor mensen die op vakantie graag snel “aan” gaan. Aan gaan van ontspannen dan. Het hotel oogt modern, voelt verzorgd en heeft precies die vibe waarbij je na de eerste nacht al niet meer weet welke dag het is. Je pakt je koffers uit, checkt het uitzicht en besluit dat je agenda vanaf nu uit twee onderdelen bestaat: zon en niks moeten. Je zit in de buurt van Alanya, in Türkler, en de zee is lekker dichtbij. Even wandelen en je staat met je voeten in het zand of kijk je uit over de Middellandse Zee. In de omgeving vind je ook genoeg om even rond te struinen, en wil je een avondje stad? Alanya ligt op ongeveer 25 minuten rijden. Ideaal voor een mix van stranddagen en een uitstapje tussendoor. Mary Hotel Alanya is vooral geschikt als je houdt van zorgeloos vakantie vieren, met genoeg afwisseling maar zonder dat het druk aanvoelt. Een plek om bij te komen, op te laden en weer naar huis te gaan met het idee dat je écht weg bent geweest. Als dit past bij jouw manier van reizen, leg dan alvast je periode vast en maak het jezelf makkelijk.

Vanaf

 632

Villa Pasha

Soort:
Villa Pasha Modern en tijdloos Villa Pasha is een icoon op Curaçao! Wist je dat Villa Pasha de allereerste villa op Jan Thiel is, gebouwd in 1948? Toch zou je dat niet zeggen. De tijdloze charme van Villa Pasha komt door de perfecte balans tussen moderne architectuur en de omringende, prachtige natuur. Zodra je de tuin instapt, word je direct beloond door het adembenemende uitzicht over Jan Thiel. En dan valt je oog op het indrukwekkende infinity zwembad. Eén woord: Wauw! Voor een heerlijke vakantie met vrienden of familie, ben je bij Villa Pasha zeker aan het goede adres. Wat een ruimte! De villa heeft in totaal 4 slaapkamers, met ieder een eigen badkamer. Het woongedeelte en de open keuken zijn zeer ruim en modern. De architect van de villa creëerde een relatie tussen binnen en buiten, die zo met elkaar verweven zijn dat de lijnen tussen binnen en buiten vervagen. Begin je dag met een uitgebreid ontbijt op je privé terras terwijl je geniet van het uitzicht. Voel het zonnetje op je gezicht, terwijl je geniet van het buitenleven. Neem ook zeker een duik in het zwembad, of geniet met een goed boek op een van de ligstoelen. Heerlijk je weg vinden op Curaçao Met een huurauto verken je makkelijk het eiland Curaçao in je eigen ritme. Voor de mooiste stranden rijdt je naar het westen, als je meer over de cultuur wil leren neem je een kijkje bij Willemstad en voor een actieve uitdaging rijdt je naar de Christoffelberg. Wanneer de zon langzaam ondergaat, en de temperatuur iets lager is, wandel je gemakkelijk naar Jan Thiel voor een laatste drankje van de dag. Het leven in Curaçao is heerlijk! Ligging Villa Pasha * Op 2 kilometer van zandstrand Jan Thiel Beach * Op 9 kilometer van centrum Willemstad * Op 2 kilometer van restaurants * Op 2 kilometer van winkels/supermarkt * Op 19 kilometer van de luchthaven * Mambo Beach op 7.5 kilometer Villa * Villa Pasha met privézwembad, 4 slaapkamers & 4 badkamers (max. 9 personen) * Vier slaapkamers met tweepersoonsbed, waarvan 1 met extra los bed * Vier badkamers met douche, toilet en haardroger * Woonruimte met zit- en eethoek * Open keuken met ontbijtbar en kookeiland, dubbeldeurs koelkast, fornuis, magnetron, oven en koffie-/theefaciliteiten * Airconditioning en ventilator * Televisie * Wi-Fi * Kluisje * Wasmachine * Barbecue * Balkon/terras met terrasmeubilair, hangmatten en hangstoelen * Privé zwembad (4x8m) Faciliteiten * Infinity Pool * Tropische tuin * Panoramisch uitzicht * Privé parkeergelegenheid Extra's * Bij aankomst wordt de villa schoon opgeleverd. Tussendoor wisseling van handdoeken en bedlinnen en extra schoonmaak is mogelijk tegen toeslag - ter plaatse te bespreken * Babybedje op aanvraag (gratis) * Kinderstoel op aanvraag (tegen betaling) * Accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk Verzorging * Je verblijft bij Villa Pasha op basis van Logies

Vanaf

 2.052