Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

8-daagse rondreis Het Groene São Miguel

🇵🇹Portugal
Ponta Delgada
Welkom op São Miguel, het grootste eiland van de Azoren. Denk aan tropische watervallen, stomende geisers, groene kratermeren en een kustlijn vol spectaculaire uitzichten. Tijdens deze reis ontdek je pittoreske stadjes, vulkanische landschappen en botanische tuinen. Je spot walvissen en dolfijnen, proeft lokale specialiteiten zoals de Cozido das Caldeiras en ontspant in thermale baden. Geniet van een afwisselende reis vol natuur, cultuur en vrije tijd, met een comfortabel verblijf in het charmante Ponta Delgada.

8-daagse rondreis Het Groene São Miguel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

21 mei 2026, 8 dgn
Brussel Zaventem
 1.362

Bekijk ook deze aanbiedingen

Dolphins Apartments

De locatie van Dolphins Apartments is perfect! Het ligt direct aan het strand van Kamari met haar donkerblauwe Egeïsche Zee en de gezellige boulevard. In de buurt vind je leuke winkeltjes en heb je de restaurantjes voor het uitkiezen. Het kleinschalige Dolphins is in de typische Griekse stijl gebouwd en alle appartementen komen uit op een mooie binnentuin vol groen en palmbomen. De familie is zeer gastvrij en zorgt dat het je aan niets ontbreekt. Hier draait alles om een zorgeloze vakantie!

Vanaf

 448

Barceló Corralejo Bay

Soort:
Dit stijlvolle hotel is specifiek gericht op koppels. Dat laat zich zien over het hele hotel op de tennisbaan speel je in even aantallen en de kamers zijn ingericht voor twee personen. Maar het belangrijkste is dat er geen kinderen in het hotel zijn. Zo geniet je samen met je partner van elkaar en van de vele faciliteiten, zoals massages en de jacuzzi.

Vanaf

 826