Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

8 dg cruise Canarische Eilanden Mein Schiff 7

🇲🇦Marokko
Agadir
All Inclusive
Beleef een onvergetelijke cruise vol zon, cultuur en indrukwekkende landschappen aan boord van de Mein Schiff 7. Tijdens deze bijzondere reis combineer je de exotische sfeer van Marokko met de vulkanische pracht van de Canarische Eilanden. Je vaart van Gran Canaria naar Agadir, een kleurrijke kuststad met brede stranden. Daarna ontdek je de bijzondere natuur van Lanzarote, waar zwarte lavalandschappen en helderblauwe baaien elkaar afwisselen. In Santa Cruz, Tenerife geniet je van een combinatie van cultuur, winkels en indrukwekkende uitzichten op de vulkanische omgeving. San Sebastián verrast met zijn authentieke karakter, groene heuvels en ontspannen sfeer. Daarna keer je terug naar Gran Canaria. Tussen de bestemmingen door geniet je aan boord van culinaire specialiteiten, ontspannende wellnessfaciliteiten, entertainment en stijlvolle hutten. Deze cruise is de perfecte balans tussen avontuur en ontspanning, met elke dag een nieuwe horizon om naar uit te kijken.

8 dg cruise Canarische Eilanden Mein Schiff 7 is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

26 november 2026, 8 dgn
Amsterdam
€ 1.457

Bekijk ook deze aanbiedingen

Ponent Mar

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Palma Nova? Ponent Mar is een luxe 4-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2831 reizigers beoordelen Ponent Mar gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Ponent Mar, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Ponent Mar vandaag nog!

Vanaf

€ 551

Abalu Boutique & Design

Soort:
Karaktervol en uniek, dat is dit hotel in hartje Madrid. Geen kamer is hier hetzelfde. Voorzien van de modernste inrichting, maar toch zeer sfeervol en warm. En dan de ligging; in een rustige straat maar wel erg centraal. In dit hotel heb je een goede nachtrust in je bijzondere kamer, waarna je klaar bent om ook het culturele Madrid te ontdekken. En dan tussendoor bijkomen tijdens een picknick in het park. Dit wordt genieten!

Vanaf

€ 498

Iris Premium

Dit heerlijke kleinschalige hotel ligt in het voormalige vissersdorpje Nidri. Op korte loopafstand vind je winkels, restaurants en bars en de bushalte ligt op slechts 500 meter. Huur een fiets en ontdek de schoonheid van Lefkas. Of wandel naar de watervallen en geniet hier van de mooie natuur.

Vanaf

€ 666