Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

11 dg cruise Oost Mid Zee Norwegian Viva

🇬🇷Griekenland
Civitavecchia
Ontdek de hoogtepunten van de Oostelijke Middellandse Zee tijdens een 10 daagse cruise met de moderne Norwegian Viva. Je begint in het bruisende Istanbul en vaart vervolgens naar het iconische Santorini en levendige Mykonos, waar Griekse charme en adembenemende uitzichten samenkomen. In Athene bewonder je de eeuwenoude Akropolis, terwijl Valletta op Malta je verrast met haar barokke pracht. Op Sicilië wacht Catania, gelegen aan de voet van de indrukwekkende Etna en in Salerno ontdek je de betoverende Amalfikust. Je reis eindigt in Civitavecchia, dé toegangspoort tot Rome. Aan boord geniet je van Norwegian Cruise Line kenmerkende vrijheid en luxe culinaire verwennerij, topentertainment en ontspanning met uitzicht op zee.

11 dg cruise Oost Mid Zee Norwegian Viva is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

18 augustus 2027, 11 dgn
€ 2.119

Bekijk ook deze aanbiedingen

Millennium Glasgow

Wil je het bruisende Glasgow ontdekken? Het 4-sterren Millennium Hotel Glasgow, gelegen aan het historische George Square, biedt een perfecte mix van elegantie en comfort. Met zijn indrukwekkende Georgische façade en moderne voorzieningen is dit hotel de ideale uitvalsbasis om de stad te verkennen. Op slechts enkele minuten lopen van bezienswaardigheden zoals Buchanan Street en de Glasgow Royal Concert Hall, dompel je jezelf onder in de Schotse cultuur. Na een dag vol avontuur kun je ontspannen in de stijlvolle kamers met uitzicht op de stad. Geniet van heerlijke Schotse gerechten in The Brasserie on George Square en proef een selectie van dranken in de bar. Met uitstekende transportverbindingen en eersteklas service garandeert dit hotel een onvergetelijk verblijf. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

€ 184

Concorde De Luxe

Soort:
Zodra je het terrein van Concorde De Luxe Resort op loopt, weet je dat dit geen doorsnee vakantie wordt. De opvallende architectuur, geïnspireerd op een Concorde-vliegtuig, zet meteen de toon voor een verblijf vol stijl en comfort. In dit luxe resort draait alles om ontspannen en genieten. Van het grote spa-centrum met privétuin tot de ruime zwembaden en goede restaurants, hier hoef je nergens aan te denken. Ook voor kinderen is er volop vermaak, met glijbanen, een miniclub en allerlei activiteiten. En wil je even uitwaaien? Het strand ligt letterlijk voor de deur.

Vanaf

€ 1.287