Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Nijlcruise 5* & Ali Baba Palace 4*

🇪🇬Egypte
Luxor
Deze reis is ongelofelijk uniek! Nog nooit had je de gelegenheid om 15 dagen te genieten van al het moois wat Egypte je te bieden heeft tegen zo’n scherpe prijs. Onze Egypte inkopers hebben er alles aan gedaan om iets bijzonders te contracteren. Deze rondreis is dé perfecte combinatie waarin je een strandvakantie in Ali Baba Palace, combineert met een ontdekkingsreis over de langste rivier van de wereld, de Nijl. Je verblijft 7 nachten op je 5* Nijlcruiseschip op basis van volpension en verblijft 7 nachten in het populaire 4* All Inclusive Ali Baba Palace. Een onvergetelijke reis waar alles in zit; zon, zee, strand, bijzondere plaatsen als Luxor en Aswan, prachtige tempels en het echte leven in Egypte langs de Nijl! Dit moet je zelf ervaren!

Nijlcruise 5* & Ali Baba Palace 4* is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

31 augustus 2026, 15 dgn
Amsterdam
 1.021

Bekijk ook deze aanbiedingen

My Story Augusta

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Lissabon? Hotel My Story Augusta is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 94 reizigers beoordelen Hotel My Story Augusta gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel My Story Augusta, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Portugal? Boek jouw vakantie naar Hotel My Story Augusta vandaag nog!

Vanaf

 326

Alua Linda Mallorca

Soort:
In 4-sterrenhotel Alua Linda Mallorca (voorheen bekend als Hotel Linda) geniet je van een heerlijke vakantie onder de Spaanse zon. In deze omgeving kom je helemaal tot rust. Lekker aan het zwembad of een spelletje in de speelkamer, het kan allemaal in dit hotel. Zoek je wat meer drukte? Bezoek dan diverse bezienswaardigheden in het levendige centrum van Palma! De stad is met het openbaar vervoer binnen een paar minuten te bereiken. Wij wensen je alvast een fijne vakantie!

Vanaf

 542

Silken Platja d’Aro

Soort:
Als je op zoek bent naar een hotel met een centrale locatie, ontspannen sfeer en moderne inrichting, dan is dit hotel in Playa d'Aro een goede keuze. De moderne kamers hebben allemaal een balkon of terras om van het Spaanse weer te genieten. Ondanks de centrale ligging van het hotel, is het er relatief rustig. Zo geniet je van de rust bij het zwembad, maar vind je om de hoek ook diverse winkels, restaurants en cafés. Wandel naar het strand voor een dag aan zee of maak een wandeling over de boulevard. Een verfrissend drankje op het terras is daarna een goede beloning.

Vanaf

 730