Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Al Manar

🇦🇪Verenigde Arabische Emiraten
Dubai
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Dubai? Al Manar is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2078 reizigers beoordelen Al Manar gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Al Manar, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Verenigde Arabische Emiraten? Boek jouw vakantie naar Al Manar vandaag nog!

Al Manar is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

24 september 2026, 8 dgn
Düsseldorf
€ 803

Bekijk ook deze aanbiedingen

Nijlcruise 8 dagen

Soort:

Altijd al het magische Egypte willen ontdekken? Ga mee op deze 8-daagse bijzondere Nijlcruise en bewonder de rijke geschiedenis en cultuur.

Dag 1 (zaterdag):  

Aankomst in Hurghada en overnachting in hotel in Hurghada voor één nacht.

Dag 2 (zondag):  

Je vertrekt in de ochtend na het ontbijt per bus naar Luxor (4 uur).
Aan boord van de boot lunch en boottocht via Esna doc naar Edfu en overnachting in Edfu.

(Ontbijt in hotel en lunch + diner aan boord van de cruise)

Dag 3 (maandag):  

Op deze dag vaar je naar Kom Ombo, waar je een bezoek brengt aan de Kom Ombo. Daarna terugvaart naar Aswan, waar je ook overnacht.

(Ontbijt, lunch en diner aan boord van de cruise)

Dag 4 (dinsdag): 

Bezoek in Aswan aan de Philae tempel, de onvoltooide Obelisk en de Aswan Dam.
In de middag de mogelijkheid voor een optionele bezoek aan een Nubisch dorp. Je overnachting in Aswan.

(Ontbijt, lunch en diner aan boord van de cruise)

Dag 5 (woensdag): 

Vroeg in de ochtend de mogelijkheid voor optionele tour per bus naar de tempels van Abu Simbel. Als alternatief is per vliegtuig ook mogelijk. In de middag staat zeilen met een traditionele Felucca zeilboot op de planning en breng je een bezoek aan het Nubisch Museum Aswan. Je overnacht in Aswan.

(Ontbijt, lunch en diner aan boord van de cruise)

Dag 6 (donderdag): 

Vroeg op de ochtend tocht van Aswan naar Luxor met stops in Edfu.

(Ontbijt, lunch en diner aan boord van de cruise)

Dag 7 (vrijdag): 

Vroeg op de ochtend optionele Ballonvaart tour over Luxor. Verder bezoek je de West Bank van Luxor, waar je de Vallei der Koningen, tempel van Hatsjepsoet en de Kolossen van Memnon bezoekt.
Ook heb je de mogelijkheid om door de bazar van Luxor heen te struinen. In de avond optionele tour naar de Sound & Light show in de Karnak Tempel.

(Ontbijt, lunch en diner aan boord van de cruise)

Dag 8 (zaterdag): 

De laatste dag is helaas aangebroken. Na het ontbijt rondleiding door de Karnak & Luxor tempels en na de lunch rit naar Hurghada airport voor vertrek.

Vanaf

€ 1.489

Servatur Playa Bonita

Soort:
In de populaire badplaats Playa del Ingles, in het zuiden van het veelzijdige Spaanse eiland Gran Canaria, vind je het fijne 4-sterrenhotel Servatur Playa Bonita (voorheen Labranda Playa Bonita). Als je op zoek bent naar een hotel met een goede ligging: dit is er eentje! Je treft Servatur Playa Bonita nabij het centrum deze van deze bruisende vakantiebestemming en diverse toeristische attracties zijn in de directe omgeving terug te vinden. Wat denk je bijvoorbeeld van het beschermde duingebied Dunas de Maspalomas of een onvergetelijke jeepsafari door het vulkanische landschap? Vraag een van de vriendelijke medewerkers bij de receptie eens naar de activiteiten in de buurt en ze helpen je graag. Maar ook de modern ingerichte Deluxekamers in Servatur Playa Bonita zullen bij je in de smaak vallen. Van alle gemakken voorzien en tegen een meerprijs boekbaar met mooi uitzicht op het zwembad. Het comfortabele verblijf op basis van All Inclusive maakt dat de je in het buffetrestaurant zonder zorgen kunt aanschuiven tijdens de smakelijke maaltijden en tussendoor een lichte snack of drankje kan halen bij een van de twee bars. Voor de kleinste vakantiegangers is er een apart kinderbadje, leuke miniclub, fijn speeltuintje en gezellige minidisco. Daar heb je werkelijk geen kind aan tijdens je welverdiende zonvakantie in Servatur Playa Bonita. Zien we je snel? TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

€ 541