Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

La Residenza

🇮🇹Italië
Sorrento
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Sorrento? La Residenza is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 899 reizigers beoordelen La Residenza gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van La Residenza, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar La Residenza vandaag nog!

La Residenza is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

18 november 2026, 8 dgn
Charleroi
 397

Bekijk ook deze aanbiedingen

Lassi

Alsof de Griekse goden ze her en der gedropt hebben stranden genoeg op Kefalonia. Het strand voor het hotel en de appartementen is klein en rotsachtig. Dat betekent slippers aan, een goed boek mee en neerploffen aan de kust bij een kraakheldere zee. Na het zonnen slenter je met nog zanderige voeten naar een taverna voor een late mezzelunch. Om bij een lokale Robola wijn plannen te maken voor de dagen die voor je liggen. Dagtrips naar het ondergrondse meer en de mooiste stranden zijn zo gemaakt. De tips krijg je van het vriendelijke personeel dat iedere ochtend een verwenontbijt serveert om u tegen te zeggen.

Vanaf

 626

Melas Holiday Village

Soort:
Club Melas Prive (voorheen Melas Holiday Village) is de ideale plek voor een heerlijke vakantie met het hele gezin. Het resort ligt direct aan het strand en wordt omringd door prachtige groene tuinen. Via de wandelboulevard loop je zo naar het centrum van Side. Club Melas Prive biedt vele faciliteiten, zoals een zwembad met glijbanen, een Spa Center, diverse restaurants en een leuk animatieteam.

Vanaf

 800

Lyttos Beach

Je voelt het meteen als je richting je kamer loopt. De rust en ruimte geven je direct dat vakantiegevoel. Met een ligging aan één van de mooiste stranden aan de noordkust van Kreta wordt dit een fijne tijd. Strandje pakken, een potje beachvolleybal of tennis, een boek lezen. Terwijl de kinderen de hele dag de glijbanen af roetsjen of bij de miniclub druk bezig zijn met knutselen. Je geniet op basis van All Inclusive. Ontbijt, lunch en diner zijn inbegrepen en het smaakt je goed, dus je schept lekker een tweede keer op. Uitbuiken doe je op de fijne kamer.

Vanaf

 1.379