Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Silken Platja d’Aro

🇪🇸Spanje
Playa d'Aro
hotel
Logies en ontbijt
Als je op zoek bent naar een hotel met een centrale locatie, ontspannen sfeer en moderne inrichting, dan is dit hotel in Playa d’Aro een goede keuze. De moderne kamers hebben allemaal een balkon of terras om van het Spaanse weer te genieten. Ondanks de centrale ligging van het hotel, is het er relatief rustig. Zo geniet je van de rust bij het zwembad, maar vind je om de hoek ook diverse winkels, restaurants en cafés. Wandel naar het strand voor een dag aan zee of maak een wandeling over de boulevard. Een verfrissend drankje op het terras is daarna een goede beloning.

Silken Platja d’Aro is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

28 september 2026, 4 dgn
Düsseldorf
 611

Bekijk ook deze aanbiedingen

AMMOO

Het voelde als een klein geheimpje dat alleen ik mocht ontdekken, verscholen in het ruige landschap van Karpathos: AMMOO. Wat een droomplek! Alles hier ademt rust, stijl en aandacht. George, de eigenaar, heeft dit adults only paradijsje met liefde ontworpen en dat voel je aan alles. Vanaf mijn ligbedje aan het privézwembad - met bubbelstand, natuurlijk - kijk ik uit over de zee, die elke avond verandert in een schilderij. Binnen is het al net zo fijn: licht, ruim en perfect afgewerkt. Met het kussenmenu slaap ik als een roos, en na een verfrissende buitendouche begin ik mijn dag met een glimlach.

AMMOO is ontworpen voor twee: adults only, dus perfect voor een romantisch uitje met z'n tweeën. De suites zijn heerlijk ruim en bieden naast privacy ook fijne extra's, zoals een terras met buitenlounge, indoor én outdoor douches, en zelfs wat slimme workout gear voor wie tussen het luieren door nog wat energie kwijt wil. En een fijne verrassing: bij aankomst staat er een volle koelkast klaar, gevuld met lokale lekkernijen, snacks en drankjes. De ligging aan de rustige zuidkust van Karpathos - vlak bij het strand en charmante dorpjes - maakt het helemaal af. Hier draait alles om ontspanning op niveau, met oog voor detail en een uitzicht waar je stil van wordt.

Vanaf

 1.394

Bungalow Castillo Beach

Soort:
Combineer een flinke portie zon met een vleugje strand en je hebt een heerlijke vakantie bij Castillo Beach Park! Dit 2-sterren bungalowpark is eenvoudig, maar daardoor zeer geschikt voor een betaalbare vakantie in Caleta de Fuste op Fuerteventura. Geniet van al het moois wat dit Canarische eiland te bieden heeft, waarna je in één van de zwembaden of op het zonneterras helemaal tot rust komt. En er is zelfs een spa met sauna, dus dat wordt volop genieten. Klik verder, bekijk onze prijzen en laat die ontspannen zonvakantie maar snel beginnen!

Vanaf

 277

Petradi Beach Lounge

Tijd om te loungen! Net buiten het centrum ligt dit hotel in alle rust. Het kleine complex is van een nieuwe look voorzien van frisse kamers en badkamers tot comfortabele loungebedden op het strand. Bij de bar maken ze met gemak een lekker drankje en hapje klaar terwijl je een duik neemt in de zee waaraan het complex direct ligt. En 's avonds serveren ze graag een à la carte diner bij het intieme restaurantgedeelte aan het privéstrand. Een hele dag ontspannen of juist op pad? Je stapt binnen zo'n 20 minuten lopen het levendige centrum binnen.

Vanaf

 842