Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Port Benidorm

🇪🇸Spanje
Benidorm
hotel
Halfpension
Dit moderne hotel is, zowel van binnen als van buiten, een niet te missen onderdeel van de skyline van Benidorm. Wat is er heerlijker dan slapen in een nette kamer, relaxen in een nette lounge en zonnebaden op een pas aangelegd terras waar je altijd wel een vrij ligbedje kan vinden. Ben je liever wat actiever? Slenter dan door de straten van Benidorm en ’s avonds de voetjes van de vloer bij het live entertainment, olé!

Port Benidorm is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

11 december 2026, 8 dgn
Eindhoven
 494

Bekijk ook deze aanbiedingen

Sunrise Zante

Het Sunrise hotel is een modern hotel, omgeven door olijfgaarden. Wat een charmante setting. Dé ideale plek om even helemaal tot rust te komen en je druktes van thuis ver achter je te laten. Je komt er heerlijk tot rust op je ruime, comfortabele kamer of bij het fijne zwembad. Wil je toch de gezellige drukte opzoeken? Dan vind je diverse winkels, restaurants en het strand op loopafstand. Pak snel je koffer, pak je zwemkleding in en boek snel je vakantie naar dit fijne hotel. Laat de voorpret nu beginnen.

Vanaf

 521

RIU Tikida Beach

Soort:
Kom voor een perfecte week opladen samen je geliefde naar Agadir. Het 4-sterrenhotel is verzameling van stijl en Marokkaanse gastvrijheid. Elke ruimte is met zorg ingericht en het hotel biedt alles voor een week vol onvergetelijke herinneringen. Als eerste neem je een duik in de prachtige zwembaden. Waar je je baantjes zwemt tussen de palmbomen aan het zonneterras. Terwijl je partner geniet van het zoutwaterbad, de hamam en de massages in het spacentrum! Samen proosten jullie op een geweldige vakantie bij een van de 3 bars en laat je iets lekker serveren bij de snackbar. Of ga je direct naar een van de 4 verschillende restaurants? Waag nog een laatste dansje bij de discotheek en kom daarna volledig tot rust in je charmante kamer. Samen met je geliefde even ongestoord genieten; kom snel naar Tikida Beach in Agadir.

Vanaf

 770

Zafiro Alzinar Mar

Soort:

Zafiro Alzinar Mar ligt op slechts 400 meter van het centrum van Ca'n Picafort, aan de noordoostkust van Mallorca. Dit adults only 16+ hotel is een fijne keuze als je op zoek bent naar rust, comfort en net dat beetje extra luxe. Je bent zó op het strand en ook winkels, restaurants en een supermarkt liggen op loopafstand. Het zwembad, de fijne faciliteiten en de ruime opzet zorgen voor een ontspannen sfeer.

Het hotel is licht en verzorgd ingericht, met comfortabele suites en een fijn zwembad. Hier staan ligbedden voor je klaar om in alle rust te relaxen. Bestel een lekker drankje in de poolbar en geniet van je welverdiende vakantie. Kies je voor een juniorsuite met een privézwembad dan geniet je van extra comfort. Je verblijf is standaard inclusief een heerlijk ontbijt, en wie extra gemak zoekt, kiest voor halfpension of all inclusive. Het attente personeel draagt bij aan een ontspannen sfeer waarin je je snel thuis voelt.

De rustige ligging aan de rand van Ca'n Picafort is ook fijn. Voor wie graag op pad gaat: de omgeving biedt mooie wandelroutes en goede verbindingen met andere plekken op het prachtige eiland.

Vanaf

 720

Hotel Diana

Hotel Diana is een tijdloos en charmant hotel aan het populaire, Venetiaanse, Agios Marcos plein; midden in het levendige centrum van Zakynthos-Stad. Direct naast het hotel ligt de Katholieke kerk, waardoor de gehele omgeving hier één en al sfeer uitstraalt. Toch is ook waterpret hier niet ver weg, want na ongeveer 200 meter kun je al een heerlijke duik in de zee maken.

Sinds de opening van Hotel Diana is het goed bijgehouden en tref je hier nu vooral een authentiek sfeer aan, maar dan wel met de gemakken van nu. Neem bijvoorbeeld de stijlvolle Rosto Roof Garden Poolbar op de 4e etage, waarbij je naast een zwembad (alleen voor volwassenen) en een gezellige (cocktail)bar ook nog eens kunt genieten van een prachtig uitzicht. Voor de liefhebbers is er tevens een wellnesscenter om even helemaal bij weg te dromen.

Vanaf

 637