Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Koener

🇱🇺Luxemburg
Clervaux
hotel
Logies en ontbijt
Welkom in de Luxemburgse Ardennen. Waar je in Hotel Koener een ontspannen verblijf gaat hebben. De locatie is perfect in het schilderachtige Clervaux. Vanuit het hotel loop je direct de wandelpaden op. Onderweg kom je kastelen, rivieren en natuurlijk prachtige natuur tegen. Je kan ook een van de verschillende musea gaan bezoeken of in de auto stappen en naar een van de belangrijkste hotspots van Luxemburg rijden Vianden. De sfeer in het hotel is gastvrij en huiselijk waardoor je altijd heerlijk terugkomt van je avonturen.

Koener is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

15 november 2026, 4 dgn
 138

Bekijk ook deze aanbiedingen

Fly & Go D’Andrea Mare

D'Andrea Mare heeft een ideale ligging aan het strand en op korte afstand van het centrum van Trianda. Vanuit het hotel loop je zo het strand op waar je bedje met parasol klaarstaat. Naast een middagje op het strand, kun je ook een duik nemen in een van de zwembaden, ontspannen in de sauna of even bijkomen tijdens een heerlijke massage. Voor de kids is er een heus kinderbad met lazy river, glijbanen, miniclub en minidisco. Zo is er genoeg vermaak voor jong en oud. In de avonden zijn er drie keer in de week thema avonden tijdens het diner en snacks en drankjes zijn verkrijgbaar over het hele resort gedurende de dag. Je hoeft je door heerlijke eten, de ideale locatie en het leuke animatieteam geen moment te vervelen tijdens je vakantie. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 765

Amrath Grand de l’Empereur

Soort:
Het 4 sterren Amrath Grand Hotel de l'Empereur ligt aan de rand van het centrum én tegenover het centraal station van Maastricht. Het is ontspannen wakker worden in je klassieke en netjes ingerichte kamer. Het is gevestigd in een Rijksmonument en je vind door het hele hotel Jugendstil elementen. 's Ochtends geniet je van een uitgebreid ontbijt. De perfecte start om de stad te ontdekken. Voor het diner kun je naar één van de gezellige restaurantjes rondom het hotel. Of wandel in 15 minuten naar het Vrijthof voor Maastrichtse gezelligheid. In de zomer vind je hier vele activiteiten, zoals de concerten van André Rieu. Maar je kunt er ook gewoon een lekker drankje drinken op het terras. Liever winkelen? Rond het Vrijthof zijn diverse winkelstraten waar je je uit kunt leven.

Vanaf

 231