Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Anna Maria Paradise

🇬🇷Griekenland
Pefkochori
hotel
Logies en ontbijt
250 meter tussen jouw bed en het strand. Je voeten voelen het zand al. Het pittoreske Pefkochori ligt om de hoek. Verdwaal tussen smalle steegjes en ontdek de kleine haven. Terug? Dan wacht het zwembad. Met een drankje in je hand en de zon op je gezicht. ’s Ochtends staat het ontbijt klaar. Jij schuift aan. En dan begint je dag. Of niet. Want hier mag alles en hoeft niks.

Anna Maria Paradise is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

3 oktober 2026, 8 dgn
Amsterdam
 542

Bekijk ook deze aanbiedingen

Sativa Sanur Cottages

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Sanur? Hotel Sativa Sanur Cottages is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 223 reizigers beoordelen Hotel Sativa Sanur Cottages gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Sativa Sanur Cottages, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Indonesie? Boek jouw vakantie naar Hotel Sativa Sanur Cottages vandaag nog!

Vanaf

 974

Xperience Kiroseiz Parkland

Soort:
Een fijn familieresort niet ver van het gezellige centrum van Na'ama Bay in Sharm El Sheikh. Je vindt er uitstekende faciliteiten voor jong en oud. Wat vooral in het oog springt is het bescheiden, maar leuke aquapark voor de kinderen.

Vanaf

 783

Hotel Crystal de Luxe Comfort Collection

Soort:
Vanaf het gastvrije Hotel Crystal de Luxe Resort & Spa kun je binnen de kortste tijd een ligbedje uitkiezen op het privéstrand. Tussen het hotel en het strand liggen namelijk slechts een weg en groen parkje. Het gezellige centrum van Kemer is na een wandeling van ongeveer vijf minuutjes al te bereiken.

Voor het warm ingerichte hotel ligt een groot, L-vormige zwembad, waar het met een feestelijk versierde (alcoholvrije) cocktail in de hand goed toeven is. Het animatieteam organiseert regelmatig aqua aerobic of balsporten in het water, zodat je naast baantjes trekken ook op andere manieren actief bezig kan zijn in het verkoelende water. Natuurlijk kun je ook een duik in het water nemen ter ontspanning, of één van de drie glijbanen afgaan. Op het droge kun je ook meedoen aan bijvoorbeeld aerobics, of een spannend potje tennis spelen. 's Avonds worden er professionele shows opgevoerd.

In dit ultra all inclusive hotel is er bijna de hele dag door wel iets lekkers te eten. Zo kun je er 's middags voor kiezen om een eenvoudige snack bij het zwembad te eten, maar kun je ook in het uitgebreide buffetrestaurant lunchen. 's Avonds zijn er ook nog een Italiaans, Mexicaans en Turks restaurant waar uit gekozen kan worden. Een echte aanrader zijn de Turkse snacks, zo proef maak je kennis met de bijzonder lekkere Turkse keuken.

Vanaf

 801