Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fuerteventura Princess

🇪🇸Spanje
Fuerteventura
hotel
Halfpension
Hotel Fuerteventura Princess ligt direct aan het strand en biedt een ontspannen sfeer, ideaal voor een heerlijke vakantie op Fuerteventura. Met drie buitenzwembaden, een kinderzwembad en een uitnodigende spa, is er aan ontspanning geen gebrek. De moderne kamers zijn comfortabel ingericht en zorgen voor een fijn verblijf, terwijl het restaurant en de zeven bars volop keuze bieden voor een drankje of een maaltijd op ieder moment van de dag. Naast de vele faciliteiten kun je hier ook genieten van dagelijks entertainment, zowel voor kinderen als volwassenen. Het hotel heeft een gunstige ligging aan de kust en biedt prachtige uitzichten over de oceaan. Dankzij de vele mogelijkheden en de ligging aan zee is Fuerteventura Princess een ideale plek voor jouw welverdiende vakantie!

Fuerteventura Princess is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 mei 2026, 8 dgn
Amsterdam
 678

Bekijk ook deze aanbiedingen

LIVVO Risco del Gato Suites

Soort:
Dit hotel in Costa Calma is jouw ideale plek voor een zonovergoten vakantie op Fuerteventura. Twee zwembaden omringd door palmbomen, een privépatio met ligbedden en een buitendouche in je kamer - hoe chill is dat? Of je nu een potje tennis speelt, lekker dobbert in het zwembad of jezelf verwent in de spa, hier vermaak je je wel. En 's avonds? Dan wacht een smakelijke ervaring in het restaurant. Luxe, heerlijk eten en volop rust … Klinkt goed, toch?

Vanaf

 875

Club Sidar

Soort:
Club Sidar is een geliefd vakantieadres in Alanya, op korte loopafstand van het beroemde Kleopatra strand. Je verblijft in een ruim appartement dat van alle gemakken is voorzien, ideaal voor gezinnen of stellen die houden van vrijheid en comfort. Rond het centrale zwembad hangt een gezellige sfeer, en bij de poolbar is het goed toeven met een koel drankje. Of je nu kiest voor een zelfgemaakt diner in je appartement of een avondje uit in een lokaal restaurant, hier bepaal je zelf het tempo. De ligging is perfect: winkels, restaurants en bars liggen om de hoek en het centrum van Alanya is makkelijk te bereiken. Even toe aan rust? Geniet dan van een moment voor jezelf in het Spa Center met Turks bad en sauna. Voor de kinderen is er een zwembad met glijbanen waar ze zich volop kunnen uitleven. Of je nu kiest voor alleen Logies of Logies & Ontbijt, bij Club Sidar geniet je van een onbezorgde vakantie op een toplocatie aan de Turkse kust. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 258

Indico Rock

Soort:
Moderne elegantie aan de levendige kust van Mallorca. Dit stijlvolle Adults Only hotel in Playa de Palma biedt een verfijnde sfeer. Hier geniet je van ontspanning zonder kindergeluid. De eigentijds ingerichte kamers vormen een comfortabele thuisbasis tijdens je verblijf. Ze hebben een minimalistisch design en slimme technologie. Het dakterras met infinity pool biedt een spectaculair uitzicht over de Middellandse Zee. Loungebedden nodigen uit om te relaxen. Het restaurant verrast met creatieve gerechten. Ze combineren lokale en internationale smaken. De rooftop bar serveert ambachtelijke cocktails. Je nipt ervan terwijl de zon langzaam in zee zakt. Het zandstrand ligt op slechts 200 meter afstand. Het bruisende nachtleven van Playa de Palma vind je voor de deur. Hier geniet je van de perfecte balans tussen ontspanning en entertainment.

Vanaf

 1.030

Elba Sara Beach & Golf Resort

Soort:
Dit hotel is een waar paradijs voor groot en klein, met veel faciliteiten en een uitgebreid All Inclusive programma. Je hoeft niet ver te reizen voor een 'wie bouwt het mooiste zandkasteel competitie', want het strand is dichtbij. De kalme zee met het langzaam aflopende strand is ideaal voor de kleinste vakantiegangers, maar ook jij ligt hier natuurlijk heerlijk te relaxen. Voor golfliefhebbers is er een pendelbus naar de golfbaan. Als gast van het hotel krijg je er korting op de greenfee. De kleintjes ontwikkelen hun golfskills alvast op de minigolfbaan.

Vanaf

 699