Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fergus Style Palma Nova

🇪🇸Spanje
Mallorca
hotel
Halfpension
Wil je echt even lekker ontspannen tijdens jouw welverdiende vakantie? Dan is dit hotel echt een topper! Fergus Style Palma Nova (voorheen Fergus Bahia Palma Nova) is kleinschalig 4-sterren hotel en de ideale plek om te genieten van je vakantie. Geniet van het strand voor de deur, luier lekker aan het zwembad of relax in de sauna. Wordt het toch iets te rustig? Dan zoek je de gezelligheid op in de directe omgeving van het hotel bij verschillende winkels, bars en restaurants. Daarnaast is het hotel direct gelegen aan een boulevard van ruim 10 kilometer lang, perfect voor een avondwandeling tijdens zonsondergang. In één woord genieten, dus boek snel jouw heerlijke vakantie!

Fergus Style Palma Nova is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 oktober 2026, 5 dgn
Eindhoven
 599

Bekijk ook deze aanbiedingen

Ionis

Verblijven in een aangename accommodatie in Agios Nikitas? Ionis is een comfortabel 2-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 604 reizigers beoordelen Ionis gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Ionis, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Ionis vandaag nog!

Vanaf

 455

Indigo Helsinki – Boulevard

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Helsinki? Indigo Helsinki - Boulevard is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 270 reizigers beoordelen Indigo Helsinki - Boulevard gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Indigo Helsinki - Boulevard, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Finland? Boek jouw vakantie naar Indigo Helsinki - Boulevard vandaag nog!

Vanaf

 358

Relais Torre Marabino

Soort:
Aan de kust van Sicilië, in het plaatsje Portopalo di Capo Passero, geniet ik van een heerlijk bord vol mosselen. Na de maaltijd maak ik nog een lange wandeling langs de kust, terwijl geniet ik van de zonsondergang en de frisse zeewind die door mijn haren waait. De avond valt en ik zoek nog een plekje om te overnachten tijdens mijn vakantie op Sicilië. Van een oude Italiaanse vriend kreeg ik de tip om een bijzonder adresje te bezoeken, genaamd Relais Torre Marabino. Het is een kleinschalig boetiekhotel met zeven kamers, een ruim zwembad en een restaurant waar je heerlijk kunt eten. Gelukkig heeft gastheer Francesco nog een kamer vrij voor vanavond.

Na een kort ritje rijd ik de oprit van Relais Torre Marabino op. Ik zie een authentiek Italiaans gebouw van witte stenen, met een groene tuin eromheen. Francesco verwelkomt mij met open armen en geeft mij een korte rondleiding door het hotel. Het restaurant heeft een authentieke uitstraling en heeft houten meubels, stenen muren en klassiek gedekte tafels. Het zwembad is ruim en vanaf hier heb je een prachtig uitzicht op het statige gebouw. Francesco vertelt mij over hun eigen wijngaard en laat met alle trots een fles wijn zien die net is geleverd. Hij nodigt me uit om morgen samen een wandeling te maken door de wijngaard.

Aangekomen op mijn kamer plof ik neer op het ruime bed. De kamer is ruim en net zoals het restaurant authentiek, met houten meubels en knusse terracotta tegeltjes op de vloer. Ik val langzaam in slaap op mijn ruime bed en droom weg over de wijn en wijnvelden van Relais Torre Marabino.

Vanaf

 872