Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Legends Beach Resort

🇯🇲Jamaica
Negril
hotel
Logies
Legends Beach Resort ligt vlak bij het bruisende hart van Negril op Jamaica. Op de swingende tonen van wat reggae of soul plons je zo het verkoelende zwembad in. Afkoelen met een ijskoude milkshake van de strandbar kan natuurlijk ook. Verwacht hier geen grote luxe, maar wel een kleinschalig hotel dat je het gevoel geeft écht op Jamaica te zijn. Echt Legends.

Legends Beach Resort is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

15 september 2026, 9 dgn
Amsterdam
 806

Bekijk ook deze aanbiedingen

Residhome Paris Opera

Soort:
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Parijs? Het 4-sterren Residhome Paris Opéra biedt de perfecte uitvalsbasis voor jouw stedentrip. Gelegen op slechts 400 meter van de iconische Opéra Garnier en op 350 meter van de beroemde Galeries Lafayette, bevind je je midden in het bruisende 9e arrondissement. De elegante 18e-eeuwse gevel en de moderne inrichting van de appartementen zorgen voor een unieke Parijse ervaring. Met het metrostation Saint-Lazare op loopafstand, zijn alle bezienswaardigheden van de stad eenvoudig te bereiken. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ontdek het beste van Parijs vanuit Residhome Paris Opéra!

Vanaf

 462

Palace Lido Hotel & Suites

Soort:
Geniet van ultieme ontspanning aan de prachtige Italiaanse kust. Dit stijlvolle hotel biedt een perfecte mix van rust en avontuur, met een schitterend dakterras en een infinity pool die een adembenemend uitzicht op zee biedt. Start je dag ontspannen bij het zwembad en eindig met een diner in het restaurant, waar je kunt kiezen uit Toscaanse en Mediterrane specialiteiten. Voor de actieve vakantieganger zijn er volop mogelijkheden in de omgeving: paardrijden, watersporten en wijntours.

Vanaf

 477

Jaz Aquamarine

Soort:
Aan het vakantiegevoel valt hier echt niet te ontkomen. Hotel Jaz Aquamarine Resort in Hurghada stad is een dorp op zich. Met heel veel vrolijke bewoners. Een zandkunstenaar is bezig een fles te vullen. In no time 'schildert' hij met zand de mooiste kamelen en piramides. Zodat je ook thuis nog een stukje Egypte hebt. Via de poolbar struin je in de stralende zon naar het strand. Warm zand tussen je tenen, koel drankje erbij. Misschien nog een massage in de spa. En dan vanavond lekker eten bij een van de restaurants. Een week is gewoon te kort om alle specialiteiten uit Egypte te proeven.

Vanaf

 1.134