Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Grifid Clubhotel Bolero

🇧🇬Bulgarije
Golden Sands
hotel
All Inclusive
GRIFID Aqua Club Bolero biedt alles voor een geslaagde vakantie een zeer uitgebreide All Inclusive formule, een heerlijke keuken, ruime kamers, vriendelijk personeel,… Het geniet bovendien een mooie ligging en heeft een grote tuin. Tijdens de warme zomermaanden biedt deze bosrijke omgeving een aangename verkoeling. Dit hotel wordt ook erg geapprecieerd voor zijn animatie.

Grifid Clubhotel Bolero is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

19 september 2026, 8 dgn
Brussel Zaventem
€ 785

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villa’s Monambeles

Villa's Monambeles ligt in het mooie en rustige plaatsje Svoronata, omgeven door olijfbomen, wijngaarden en velden vol met wilde bloemen. Deze Secrets is ideaal om helemaal tot rust te komen, maar je bent zeker niet ver verwijderd van gezellige restaurantjes en lokale winkeltjes. Het centrum van Svoronata is lopend binnen 10 minuten te bereiken en via een trap bereik je het mooie zandstrand van Ammes.

Op deze bijzondere plek ontmoette Elena, de hartelijke eigenaresse, haar partner Makis. Samen bouwden zij hier de zes charmante villa's die uitkijken over zee. Makis zet de familietraditie voort en produceert nog steeds zijn eigen wijn. Rondom de villa's zie je dan ook diverse wijnranken die een sfeervol en authentiek karakter geven aan het verblijf. Geniet van de rustige omgeving, het prachtige uitzicht en zo nu en dan van een verkoelende duik in het zwembad. Elena zorgt er persoonlijk voor dat het je aan niets ontbreekt, waardoor je je direct thuis voelt. Villa's Monambeles is de perfecte uitvalsbasis om het eiland Kefalonia te ontdekken én om de lokale cultuur te proeven.

Vanaf

€ 1.377

Anerada Houses

Dit is echt precies wat ik me voorstel van een vakantie op een Grieks eiland! Ik word net wakker in een mooi huisje van Anerada Houses op het eiland Lefkas. Ik open het raam en ik word meteen getrakteerd op een adembenemend uitzicht op de Ionische Zee. Ik voel de warme zonnestralen op mijn huid en in de verte hoor ik zelfs de golven.

Anerada Houses bestaat uit een aantal gekleurde huisjes, die allemaal een moderne inrichting hebben en voorzien zijn van een aparte slaapkamer op de begane grond en een badkamer. De tweede slaapkamer bevindt zich op de open vide. Buiten vind je naast een fijn terras ook nog een eigen zwembad. Doordat dit kleinschalige adresje op een heuvel ligt, geniet je overal van het betoverende uitzicht op de baai van Egremni. Zin in een dagje strand? Het dichtstbijzijnde strand vind je op slechts 1,5 kilometer.

Vanaf

€ 654

Les Hauts de Comborcière

Soort:
De locatie van deze appartementen is perfect: het centrum van het gezellige dorpje is gelegen op slechts 100 meter lopen, en de skilift is voor de deur te vinden. De appartementen zijn allemaal comfortabel ingericht, en in het restaurant kan je heerlijk lunchen.

Vanaf

€ 602