Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fletcher Nieuwvliet Bad

🇳🇱Nederland
Nieuwvliet-bad
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Nieuwvliet-Bad? Hotel Fletcher Nieuwvliet Bad is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2915 reizigers beoordelen Hotel Fletcher Nieuwvliet Bad gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Fletcher Nieuwvliet Bad, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Nederland? Boek jouw vakantie naar Hotel Fletcher Nieuwvliet Bad vandaag nog!

Fletcher Nieuwvliet Bad is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

1 november 2026, 2 dgn
 118

Bekijk ook deze aanbiedingen

Das Bergmayr

Soort:
Kom de Beierse charme ontdekken in Das Bergmayr. Dit hotel, in het hart van Inzell, is de perfecte uitvalsbasis voor de mooiste wandelingen. Door bergen, valleien of gewoon prachtige natuurgebieden. Je komt het allemaal tegen in Beieren. Ontspannen doe je vervolgens in je hotel. In het binnenzwembad of de sauna. Schuif je daarna aan in het restaurant van Das Bergmayr? De koks laten je hier graag proeven van gerechten uit de regio.

Vanaf

 278

Appartementen La Baranda

Soort:

Appartementen La Baranda is een sfeervol en kleinschalig vakantieadres in authentiek Andalusische stijl. Het is rustig gelegen, maar toch dicht bij de levendigheid. De gezellige boulevard van La Carihuela, het strand, supermarkten, bushaltes en een metrostation zijn op loopafstand. Met de metro sta je binnen 20 minuten in het prachtige centrum van Málaga!

Voor een verkoelende duik heeft La Baranda een zwembad. Dat is altijd fijn na een dagje de omgeving ontdekken. En wil je gewoon lekker ontspannen? Dat kan op het terras met ligbedden of in de lobby. En in je eigen appartement met o.a. balkon of terras en een kitchenette, waar je zelf een lekkere maaltijd kunt klaarmaken. Maar gezellig uit eten in een knus restaurantje kan natuurlijk ook.

Vanaf

 481

Hacienda Guaro Viejo

Soort:
Wanneer ik 's ochtends mijn raamluiken opendoe, lacht het najaarszonnetje me vrolijk tegemoet. In de verte pronken de bergtoppen van de Sierra de las Nieves. Het is dat ik trek heb in een lekker ontbijt, anders had ik hier nog wel uren kunnen staan, genietend van dit adembenemende uitzicht.

De Belgische eigenaren Lars en Silvie hebben de perfecte plek uitgekozen. Hacienda Guaro Viejo is voor hen een droom die uitkomt. Na jaren ervaring in de reissector staan zij nu klaar om alle gasten een fantastische vakantie te bezorgen. Sinds mijn vorige bezoek is er heel wat veranderd. Er is hard gewerkt aan een gemeenschappelijke ruimte, hier zal ik verwend worden met een heerlijk uitgebreid ontbijt! Vandaag serveren ze een typisch Spaanse ontbijt en vanaf hier heb ik een schitterend uitzicht. Terwijl Silvie het ontbijt serveert heb ik weer wat bijgeleerd over de typische eetgewoontes van de Andalusiërs.

Na mijn heerlijk uitgebreide maaltijd plof ik neer op een ligstoel aan het zwembad en pak mijn boek erbij. Wat leuk trouwens , Lars staat achter de bar en brengt me een Tinto de Verano, lekker verfrissend!

Vandaag ga ik lekker luieren. Afgelopen dagen heb ik zeer veel rondgesnuffeld in dorpjes als Antequera, Ronda en Mijas en al heel wat straatjes doorkruist en trappen beklommen. Het was de moeite waard. De plaatsjes zijn stuk voor stuk bijzonder. Overal voel je de authentieke, Spaanse sfeer nog en word je overspoeld door gastvrijheid. Terwijl ik me verdiep in mijn boek hoor ik niet dat Silvie naast me is komen staan. “Is het spannend?”, vraagt ze lachend. Ik kijk verschrikt op. Het is inderdaad erg spannend, zo spannend dat ik even alles om me heen vergeten was. Ze vraagt of ik die avond toevallig al plannen heb. Er is dit weekend namelijk een bekend festival in Guaro, het dorpje hier vlakbij. Ik mag het echt niet missen.

Silvie's tip was een gouden tip! Zodra de zon ondergegaan is, wordt het dorpje sfeervol verlicht door tienduizenden kaarsen. Wat romantisch! Het heeft iets sprookjesachtigs. Ik word er even helemaal stil van. Al snel wordt de stilte onderbroken door Spaanse muziekklanken. Laat het feest maar beginnen.

Vanaf

 585

Dream World Resort & Spa

Soort:
De naam zegt het al het is een droomwereld aan de Turkse Rivièra. Hier geniet je van de allerlekkerste internationele en authenieke Turkse gerechten. Alles All Inclusive. Met de gratis shuttle lig je binnen twee minuten languit op het strand. Je kinderen vermaken zich ook perfect in het zwembad. Bommetje! Ben je toe aan wat meer rust, dan is het Adults Only zwembad een goede keuze. Of verwen jezelf in de spa en geniet van de sauna en een Turks stoombad. Dat de zon bijna onder gaat, betekent niet dat je dag al voorbij is ... Geniet samen van livemuziek en spectaculaire shows.

Vanaf

 927