Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Harris

🇬🇷Griekenland
Anaxos
aparthotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Anaxos? Aparthotel Harris is een comfortabel 3-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 428 reizigers beoordelen Aparthotel Harris gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Aparthotel Harris, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Harris vandaag nog!

Harris is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

25 augustus 2026, 8 dgn
Amsterdam
 470

Bekijk ook deze aanbiedingen

Relaxia Beverly Park

Soort:
Het populaire Relaxia Beverly Park is gelegen op één van de beste plekjes op Gran Canaria, dicht bij de verschillende centra van Playa del Inglés. Het is een ideale plek om te genieten van een onbezorgde zonvakantie. Dat kan hier het hele jaar door, want het klimaat zorgt voor aangename temperaturen. En met het strand op korte loopafstand, zit je perfect om daarvan te profiteren!

De eenvoudige kamers van Relaxia Beverly Park zijn allemaal voorzien van een eigen balkon of terras. Zin in wat actie? Ook dan zit je hier op de juiste plek. Met 3 zwembaden, een gameroom en minigolf vermaakt jong & oud zich optimaal.

Vanaf

 660

Libere Bilbao Ledesma

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Bilbao? Appartement Apartamentos Libere Bilbao Ledesma is een luxe 4-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1552 reizigers beoordelen Appartement Apartamentos Libere Bilbao Ledesma gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Apartamentos Libere Bilbao Ledesma, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Apartamentos Libere Bilbao Ledesma vandaag nog!

Vanaf

 367

Agriturismo La Sovana Appartementen

Soort:

Elke keer als ik in Toscane met mijn huurauto rijd, geniet ik van het prachtige landschap om mij heen. De omgeving is gevuld met uitgestrekte wijngaarden, groene natuur en leuke kronkelende weggetjes. Ik krijg het gevoel alsof ik door een levend schilderij rijd, wat is dit prachtig.

In de verte zie ik Agriturismo La Sovana al liggen, eigenaar Giuseppe staat met een trots gezicht mij op het grindpad op te wachten. Samen lopen we naar de ingang, ik blijf me verbazen over al het groen! Eenmaal binnen krijg ik een welkomstdrankje van Giuseppe en laat hij mij zijn wijnkelder en wijngaard zien. Hij vertelt dat zijn eigen geproduceerde wijn in Agriturismo La Sovana geserveerd wordt aan de gasten, een echte beleving dus!

Via het binnenplaatsje lopen we terug naar binnen en krijg ik de sleutels van mijn kamer. “Er ligt een verassing op je kamer Eliza, ga maar eens kijken.” zegt Giuseppe. Met nieuwsgierigheid loop ik naar mijn kamer en doe ik de deur open. Als ik binnenkom ligt er een flesje wijn voor mij klaar die hier gemaakt is! Wat ontzettend attent van Giuseppe. Ik kijk uit naar mijn verblijf hier in Italië, wat is het hier goed toeven.

Wil je liever in een hotel verblijven? Klik dan hier.

Vanaf

 752