Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Quinta da Mesquita

🇵🇹Portugal
Pera
appartement
Logies
Amber, Water, Buddha, Earth, Orange, Natura, Violet, Almendra en Palm’, eigenaresse Manuela glimlacht als ze de namen van de appartementen uitspreekt, ‘de namen verwijzen naar elementen van de natuur.’ Zodra je hier het 50.000 m2 landgoed oprijdt, word je overvallen door de rust en ruimte.

‘Mijn man en ik zochten begin jaren 90 een mooie plek in de natuur om de weekenden en vakanties door te brengen met ons gezin. Het gebouw op dit landgoed was verlaten en erg verouderd, maar het belangrijkste was er: de natuur, de stilte, het was: sereno. We wilden onze kinderen meegeven hoe het is om fruit te telen, echt te zorgen voor het land; de natuur in haar puurste vorm te ervaren.’ Manuela en ik bakken brood en maken een traditioneel streekgerecht, volgens familierecept. De oude steenoven in de authentieke quinta doet nog steeds zijn werk. Ik glimlach, en ineens herinner ik me dat ik perziken, sinaasappelen en vijgen uit de boomgaard zou plukken voor het eten. Buiten komt Manuela’s man me al tegemoet: ‘Proef!’, hij heeft een perzik van de boom geplukt. Mmm het zoete sap. In het gras kijk ik even rustig om me heen, het leven is hier ‘calmamente’. Het is ze gelukt, bedenk ik me, alles is hier één met de natuur. Verderop ligt de authentieke rode quinta met haar torentjes in de zon, de nieuwe appartementen en alles is rustig calmo calmo…

‘In ‘Water’ graag’, zei ik toen ze me vroeg waar ik wilde slapen. Want zo voel ik me hier: als een vis in het water. Straks ga ik de maaltijd die ik met Manuela maakte rustig opeten in de zon op mijn balkon. Appartement ‘Water’ ziet eruit zoals de rest hier: rustig, stijlvol en harmonieus. Het is óók de binnenhuisarchitect gelukt, bedenk ik me. Vlakbij is Praia de Armação de Pêra, met de golven van de Atlantische Oceaan. Ik ga nog even een duik nemen, voordat de zon ondergaat.

Quinta da Mesquita is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 december 2026, 8 dgn
Charleroi
€ 386

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hersonissos Village

Op zoek naar een prima 4-sterren accommodatie met een rustige ligging en volop faciliteiten? Dan kies je voor Hersonissos Village. Het complex heeft een unieke ligging en biedt een schitterend uitzicht op de prachtige baai van Chersonissos. Wees er snel bij en verzeker jezelf van een heerlijke vakantie op dit geliefde plekje.

Vanaf

€ 540

Boutique Hotel Comtal Empuries

Soort:

Ik voelde het meteen toen ik de oude stadsmuren van Castelló d'Empúries naderde: hier zou ik iets bijzonders ontdekken. Verscholen in een van de charmantste middeleeuwse hoekjes van Catalonië ligt Boutique Hotel Comtal Empuries. Zodra ik over de drempel stap, omarmt de sfeer me - een mix van rustiek erfgoed en moderne verfijning. Gewelfde stenen plafonds, warme verlichting en zachte, natuurlijke materialen zorgen voor een bijna heilige stilte. In de tuin ruik ik citrus, binnen wacht een wellnessruimte waar ontspanning vanzelfsprekend voelt. En terwijl ik 's ochtends geniet van een verfijnd ontbijt met lokale producten, besef ik: hier wil ik niet meer weg.

Boutique Hotel Comtal Empuries ligt op steenworp van natuurparken en de kust van de Costa Brava, en is gehuisvest in een prachtig gerenoveerde Catalaanse masía. De 29 kamers zijn licht, modern en comfortabel, en ontworpen met oog voor duurzaamheid. Gasten kunnen zich laten verwennen in het spa-gedeelte, ontspannen bij het zoutwaterzwembad of tafelen in het gastronomische restaurant, waar de Catalaanse keuken tot kunst wordt verheven. Dit hotel is de perfecte combinatie van charme, comfort en cultuur, met een locatie die uitnodigt tot ontdekken én tot helemaal niets doen.

Vanaf

€ 684

The Views Oasis

Soort:
Een frisse look. Dat valt meteen op als je dit hotel binnenkomt. De gezellige sfeer zorgt gelijk voor ontspanning. Neem een drankje op het terras en geniet van het uitzicht over zee. Tijd voor inspanning? Trek wat baantjes in het zwembad. Kom tot rust in een comfortabele hotelkamer of appartement. De grote foto's van de paradijsvogelbloem op de kamers en in de appartementen zorgen ervoor dat je niet vergeet dat je op Madeira bent.

Vanaf

€ 488