Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Ktima Me Thea

🇬🇷Griekenland
Stoupa
appartement
Logies

Wat een verademing. Terwijl ik via een kronkelweg tussen de olijfbomen omhoogrijd, zie ik langzaam de zee opduiken aan de horizon. Ktima Me Thea ligt daar, verscholen in het groen, met een uitzicht dat je stil maakt. De rust is bijna tastbaar – hier hoor je niets behalve het zachte ritselen van de bladeren en het vrolijke gekwetter van vogels. Giorgos, de eigenaar, verwelkomt me met een warme glimlach en een mandje met fruit uit eigen boomgaard. Zijn trots op dit plekje – waar hij zelf opgroeide – voel ik in alles. ’s Avonds zit ik op mijn terras met een glas wijn, terwijl de zon in de zee zakt. De kleuren zijn zó intens dat ik mijn adem inhoud.

Ktima Me Thea – wat letterlijk ‘landgoed met uitzicht’ betekent – doet zijn naam eer aan. De vijf studio’s zijn eenvoudig, maar ruim en smaakvol ingericht met natuurlijke materialen en een warme, zachte kleurstelling. De ligging aan de rand van Stoupa biedt het beste van twee werelden: de stilte van het achterland én de nabijheid van strand en restaurants. Binnen vijf minuten wandel je naar het zandstrand, waar ligbedden en parasols klaarstaan. Voor wie liever bij de accommodatie blijft, is er een zwembad met panoramisch uitzicht. Dankzij het kleinschalige karakter en de persoonlijke touch van Giorgos voelt dit als een verborgen paradijsje dat je liever voor jezelf houdt.

Ktima Me Thea is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

10 april 2027, 8 dgn
Amsterdam
€ 539

Bekijk ook deze aanbiedingen

360 Degrees Pop Art

Verblijven in een aangename accommodatie in Athene? 360 Degrees Pop Art is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2146 reizigers beoordelen 360 Degrees Pop Art gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van 360 Degrees Pop Art, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar 360 Degrees Pop Art vandaag nog!

Vanaf

€ 392

AT Colina del Paraiso

Soort:
AT Colina del Paraiso is rustig gelegen in Benahavís, niet al te ver van het moderne Puerto Banus vandaan. Met de auto zit je hier zo, net als op het strand. Maar lekker 'thuisblijven' kan ook, je hebt hier alles wat je nodig hebt voor een heerlijke, ontspannen vakantie.

Je wandelt AT Colina del Paraiso binnen via een patio met een fontein, erg leuk en zeer typerend voor Andalusië. De ruime appartementen zijn mooi ingericht: eveneens in de stijl die je overal in Andalusië tegenkomt. Tevens zijn ze trapsgewijs tegen een heuvel opgebouwd. Er is een groot balkon, waar je gezellig met z'n allen kunt genieten van een drankje. En in het restaurant, waar je heerlijk kunt eten, heb je een prachtig, panoramisch uitzicht.

Ontspannen kan hier goed in de mooie tuin met palmbomen. Hier kom je eindelijk toe aan die stapel boeken. Zwemmen is altijd leuk tijdens de vakantie en daarom zijn er drie zwembaden om heerlijk in af te koelen. Ook is er een klein kinderbadje voor kleine vakantiegangers. En van midden juni tot begin september wordt er ook nog eens van alles georganiseerd bij de Paradise Kids Club.

Vanaf

€ 433