Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Casa Munich Residence

🇪🇸Spanje
Ses Salines
aparthotel
Logies
Wat een locatie heeft Casa Munich! Ik ben er gewoon een beetje stil van. Dit boutique hotel op Ibiza ligt midden in natuurgebied Ses Salines en wordt omringd door pijnbomen en zoutvelden. De omgeving is zo mooi dat ik eigenlijk niet kan stoppen met foto’s maken. Toch is het vooral een plek om heerlijk te relaxen en daarom loop ik met plezier weer terug naar mijn ligbed.

Dit authentieke adresje is voor rustzoekers echt een paradijs. In de tuin voelt het zo sereen dat je in no time helemaal zen bent. Tussen de palmbomen en felpaarse bougainville ligt een zwembad om lekker in af te koelen en er zijn verschillende zitjes gemaakt. Neem genoeg boeken mee, want er bestaat een kans dat je niet meer van je plekje afkomt. Zelfs niet voor een ijskoud drankje; die bestel je gewoon vanaf je ligbed of anders bij de bistro, waar ook het ontbijt, de lunch en het diner worden geserveerd. Zin om eropuit te gaan? Pak dan de huurauto of de fiets die voor je klaarstaat en ontdek het mystieke Spaanse hippie-eiland.

Casa Munich Residence is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

7 oktober 2026, 8 dgn
Charleroi
 1.112

Bekijk ook deze aanbiedingen

Odalys Le Panoramic

Soort:
Residence Odalys Le Panoramic is de perfecte keuze voor iedereen die op zoek is naar uitstekende en comfortabele appartementen. Gelegen in het hartje van de wijk Flaine Forêt, en aan de voet van de stoeltjeslift Grands Vans. Met de publieke liften is het autovrije centrum van Flaine Forum te bereiken. Hier vind je veel winkels en restaurants. En als je nog even wilt ontspannen, kan je terecht in het binnenbad, de sauna en het stoombad.

Vanaf

 762

SBH Costa Calma Beach Resort

Soort:
SBH Costa Calma Beach Resort ligt direct aan het strand van Costa Calma op Fuerteventura. Costa Calma betekent rustige kust. En dat merk je meteen. Hier draait alles om ontspannen en genieten van het heerlijke klimaat. SBH Costa Calma Beach Resort is ontstaan uit twee aparte hotels die zijn samengevoegd. Dat zorgt voor veel ruimte om je uit te spreiden. Wel zo fijn. Het hotel heeft wel wat jaartjes op de teller, maar dat doet niets af aan de vakantievibe. Heb je even geen zin in al dat zand? Leg je handdoek dan op een ligbed bij één van de zwembaden en geniet hier van het he le maal niets doen. Fijne vakantie.

Vanaf

 621

L’Hotel du Collectionneur

Soort:
Dit prachtige vijfsterrenhotel ligt in het luxe gedeelte van Parijs. Het Parc Monceau ligt op een steenworp afstand maar ook de vele winkels liggen op loopafstand. Wandel naar de Arc de Triomph of pak de metro en ontdek de rest van Parijs. Terug bij je hotel ontspan je in de spa of neem je een drankje op het dakterras. Ook voor het diner hoef je de deur niet uit. Laat je verrassen door de kok en geniet van een goed glas wijn.

Vanaf

 657